Základné dosky | Fórum

spede5
2.4.2016 00:09
Pridať do obľúbených
Položky v biose
Chcem sa opýtať na nejaké položky v biose ktorým nerozumiem čo sú zač a či ich je treba nejako nastavovať, pc je Lenovo ThinkCentre A58 Small. Ďakujem DVMT Mode Select,DVMT/FIXED Memory,PAVP Mode,Disketteless Operation,Keyboardless Operation,Options Keys Display Style,Require POP On Warm Boot.
Kľúčové slová: bios
1 príspevok
ahasver.chamachir
2.4.2016 05:23 | |
+0 -0
Reagovať
Tomu nerozumie nikto na svete. Preto sa do toho nestrká rypák z dôvodu, aby zostala mašina optimálne funkčná tak, ako je nastavená z výroby a nemusel sa prácne resetovať Bios jumperom alebo peckou. (Skrutkovač, hasák, zverák, kladivo kliešte).

V Biose si nastavuj iba režim na S3 ak hibernuješ, poradie bútovania z médií, nejaké Green power ak je súčasťou, prípadne odstránenie loga. Ostatné zahoď za hlavu, prečítaj si večne neutíchajúce lamentácie ubolených "babiek plačiek" na židoboľševickom plátku SME o fašistoch-kotleboch s podtónom roztrasených ***v židáčikov, čo keby sa história v Európe zopakovala. Po Cigáňoch, moslimoch sú na rade masy z rasy vyvolených obrezancov..

Materinská rada znie:
Na Internete sa ohľadom nastavenia Bios dozvieš úplne všetko, ani nemusíš ovládať po "americky", lebo sú návody tiež v kodifikovanej mandarínštine k tvojmu Biosu.