Windows 10 na notebookoch a desktop PC | Fórum

Denis22522
8.2.2017 13:52
Pridať do obľúbených
WIN 10 problem so zvukom
Dobry den po prechoda z win 8.1 na win 10 som začal mat problem so zvukom vždy ked pustim nejake video či to je YT alebo twitch alebo nejake ine video na prehliadači(skušal som všetky prehliadače problem rovnaky) začne mi v sluchadlach alebo v reprakoch praskat zvuka a po chvili sa video oneskori za zvukom.Chcem podotknut že tento problem sa mi deje len v pehliadačoch ked pozeram film napr. v VLC tak mi ide všetko pohode,skušal som stiahnut najnovšie ovladače a problem rovnaky. dosku mam GIGABYTE GA-G41MT-D3(http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-g41mt-d3_13/overview/).Nevýznam sa velmi tak dakujem za každu radu. :)
Kľúčové slová: win 10, zuvk
2 príspevky
ahasver.chamachir
8.2.2017 14:17 | |
+0 -0
Reagovať
Nebudeme riešiť malichernosti, opravovať systém ladiacim nástrojom PowerShell cestou Dism alebo príkazom sfc /scannow. Nikam to nevedie.

Zálohuj si SW balíky a osobné dáta ak ich máš nainštalované na systémovom oddiele C: spolu s OS W10 niekam bokom, na druhý logický oddiel. (Keby náhodou, aj motyka vystrelí).

Stiahni si na plochu alebo do úložiska ISO W10 x64 podľa svojej edície zo stránky MS.

Rozbaľ ISO W10 myšou, klikni na Setup.exe. Do modrého okna zadaj "Ponechať osobné nastavenia a SW". Po troch automatických reštartoch máš týmto "prešrotovaním" opravený systém, bordel v zložke Windows_OLD zmažeš klasickým vyčistením C:

SW balíky a osobné nastavenia ti v tomto prípade "Ponechať osobné nastavenia a SW" zostanú zachované, po oprave bez zmeny.

Licenciu (key) nemusíš zadávať, lebo ju má MS na svojich serveroch podľa tvojho ID HW uschovanú, teda o tvojej mašine vedia všetko.


Pevne verím, že nemáš nainštalovaný nejaký humus z radov antivirov, lebo všetky do jedného škodia desine ako divé *** odtrhnuté z reťaze, žiadna kompatibilita, vyrábajú ich diletanti len aby vymámili šušne od kolektívne osprostených lám.

W10 má zmenený kernel, reštrukturalizované Registre, ktoré sú zjednodušené, kľúče majú pozmenené prístupové práva oproti predošlým verziám Windows.
Denis22522
8.2.2017 16:43 | |
+0 -0
Reagovať
ako čitam a chapem spravne mam preinštalovat win 10 znova ? skušal som to