Služby na internete | Fórum

Dabada
13.10.2016 16:19
Pridať do obľúbených
Vaše pripojenie nie je súkromné, NET::ERR_CERT_REVOKED
Dobry den, z nicoho nic sa mi stava, ze nemozem sa dostat na mnoho stranok. Z nicoho nic mi eset zacal vypisovat neviem nejake varovne okna tykajuce sa hrozieb, certifikatov a pod. A teraz mi nezobrazi ani taku stranku ako je napr. wikipedia. Vzdy sa vypise v názve karty okna webového prehliadača - "Chyba v ochrane osobných údajov"; a na samotnej stránke sa zobrazí: Vaše pripojenie nie je súkromné Útočníci sa možno pokúšajú ukradnúť vaše informácie zo stránok www.wikipedia.org (napríklad heslá, správy alebo informácie o kreditných kartách). NET::ERR_CERT_REVOKED Keď kliknem na rozšírené, píšem tam: Web www.wikipedia.org zvyčajne chráni vaše informácie pomocou šifrovania. Keď sa Chrome tentokrát pokúsil pripojiť k webu www.wikipedia.org, odoslal späť nezvyčajné a nesprávne poverenia. Môže sa to stať vtedy, keď sa za web www.wikipedia.org snaží vydávať útočník alebo keď pripojenie preruší prihlasovacia obrazovka siete Wi-Fi. Vaše informácie sú stále zabezpečené, pretože Chrome zastavil pripojenie ešte pred výmenou dát. Stránky www.wikipedia.org momentálne nemôžete navštíviť, pretože tento certifikát bol odvolaný. Chyby siete a útoky sú zvyčajne dočasné, takže by táto stránka mala neskôr pravdepodobne fungovať. V čom je teda problém?
Kľúčové slová: NET ERR CERT REVOKED webova stranka sa neda zobrazit
1 príspevok
Dabada
13.10.2016 16:19 | |
+0 -0
Reagovať
Dobry den, z nicoho nic sa mi stava, ze nemozem sa dostat na mnoho stranok. Z nicoho nic mi eset zacal vypisovat neviem nejake varovne okna tykajuce sa hrozieb, certifikatov a pod. A teraz mi nezobrazi ani taku stranku ako je napr. wikipedia. Vzdy sa vypise v názve karty okna webového prehliadača - "Chyba v ochrane osobných údajov"; a na samotnej stránke sa zobrazí:
Vaše pripojenie nie je súkromné

Útočníci sa možno pokúšajú ukradnúť vaše informácie zo stránok www.wikipedia.org (napríklad heslá, správy alebo informácie o kreditných kartách). NET::ERR_CERT_REVOKED

Keď kliknem na rozšírené, píšem tam:
Web www.wikipedia.org zvyčajne chráni vaše informácie pomocou šifrovania. Keď sa Chrome tentokrát pokúsil pripojiť k webu www.wikipedia.org, odoslal späť nezvyčajné a nesprávne poverenia. Môže sa to stať vtedy, keď sa za web www.wikipedia.org snaží vydávať útočník alebo keď pripojenie preruší prihlasovacia obrazovka siete Wi-Fi. Vaše informácie sú stále zabezpečené, pretože Chrome zastavil pripojenie ešte pred výmenou dát.

Stránky www.wikipedia.org momentálne nemôžete navštíviť, pretože tento certifikát bol odvolaný. Chyby siete a útoky sú zvyčajne dočasné, takže by táto stránka mala neskôr pravdepodobne fungovať.

V čom je teda problém?