Procesory | Fórum

tomashauser
28.1.2017 18:30
Pridať do obľúbených
Základná Doska - Výber Procesoru
Dobrý, zaobstaral som si základnú dosku značky ASUS presnejšie - A88X-GAMER (FM2+ ). A chcel by som sa vás opýtať či by som do nej mohol dať procesor od Intel kedže na ne vidím vačší ohlas ako na procesory od AMD. A ak by sa od Intelu nedal dať tak by som chcel vedieť aký by som tam mohol dať najlepší procesor - Pomer cena - výkon. :3 Ďakujem. Bližšie info ku základnej doske: https://www.asus.com/sk/Motherboards/A88XGAMER/
Kľúčové slová: procesor zakladna doska asus
2 príspevky
tomashauser
28.1.2017 18:30 | |
+0 -0
Reagovať
Dobrý, zaobstaral som si základnú dosku značky ASUS presnejšie - A88X-GAMER (FM2+ ). A chcel by som sa vás opýtať či by som do nej mohol dať procesor od Intel kedže na ne vidím vačší ohlas ako na procesory od AMD. A ak by sa od Intelu nedal dať tak by som chcel vedieť aký by som tam mohol dať najlepší procesor - Pomer cena - výkon. :3 Ďakujem.


Bližšie info ku základnej doske:

https://www.asus.com/sk/Motherboards/A88XGAMER/
CTRL-ALT-DEL1
28.1.2017 18:36 | |
+0 -0
Reagovať
CPU od Intelu tam v pohode vojde, ak použiješ trocha silnejšie kladivo. Ale teraz vážne, ten socket je určený pre APU typu Kaveri od AMD. Sú to procesory s integrovaným grafickým čipom, ktoré v kombinácii s niektorými grafickými kartami od AMD vedia dať celkom zaujímavý výkon. Mám v jednom PC také APU, konkrétne AMD A10-7800.