< Fórum

Posledné diskutované

• Procesory

procesor zlý senzor ?

Zdravím, dávno som sem nepísal, tak nadišiel čas na ďalšiu radu od vás, môj problém spočíva vlastne v probléme čo som mal pred pol rokom lenže ten potom pomizol a už som sa stým nezaoberal, ale som preistaloval OS a znova sa mi stava rovnaký probl...

20.12.2015 15:45 | Autor: cuco-88
  • Ostatný hardware

USB 3 hub s napajanim za rozumnu cenu?

Zdravím, potreboval by som poradiť nejaký slušný usb 3.0 hub so zdrojom. Dôležité je, aby utiahol min. tri externé usb hdd. Ďakujem

25.12.2015 23:20 | Autor: chvalo
  • voľná diskusia

Cloud Mining

Ahoj, chcem sa spýtať čo si myslíte o Cloud Miningu, crypto mien. Oplatí sa prenajať si hardware na ťažbu alebo ani nie ? Uvažoval som nad Genesis Mining ktorá vie ťažiť viac druhov cryptomien a tým pádom by som chcel vedieť aj ktorá by sa podľa vás ...

27.12.2015 14:52 | Autor: myyst01
  • multimédiá

TV do 250€

Ahoj chcem si kúpiť TV do izby. Nevedeli by ste niečo poradiť do 250€ ? Hlavne využitie bude na konzolu a sem tam film. Najideálnejšie 32"

29.12.2015 08:47 | Autor: 66allinone
  • Windows 8

Windows mi ponúka iba jedno konto pri prihlasovaní

Dobrý deň. Dnes ako som spustil svoj notebook, tak windows 8 mi ponúkol iba jedno konto na prihlásenie napriek tomu, že sú tam tri. Po prihlásení do tohto konta som chcel prepnúť používateľa v metre ale ponúka mi tam iba "zmeniť obrázok konta", "zamk...

28.12.2015 17:48 | Autor: hlasnik.ivan
  • Samsung

samsung gear s - Presmerovanie hovoru

Zdravim vas. Chcem sa spytat, ak tu ma niekto hodinky samsung gear s a vedel by mi pomoct. Mam uvedene hodinky, mam v nich aj sim kartu. Hodinky mam sparovane s mojim samsungom s4, pricom hodinky maju fungovat tak, ked stratia signal bluetooth s mo...

31.12.2015 16:06 | Autor: istvan3
  • Windows 10 na notebookoch a desktop PC

ASUS F751LDV

Zdravím, prosím vas mam taky problem, urobil som update biosu 312 na verziu BIOS 313 (X751LD). Ide o to, na stranke asus kde som zaregistrovany mi pise miesto F-X typ notebooku. Potrebujem obnovit windows 10 na w8.1 z ktorym som ho kupoval. Update so...

3.1.2016 17:45 | Autor: tanindadusan
  • Servery a hosting

Fantec nejde pripojit k sieti

Mám problém s pripojením Prehrávacieho média k sieti. Jedna sa o Fantec MM-FHDL, nevidím ho v ranku Routera. Router je ASUS RT-N12 ostatne zariadenia v routery vidím ale Fanteku nepridelí žiadnu ip adresu. DHCP zapnute a fireval som vypol. Kábel sa z...

7.1.2016 10:43 | Autor: Mester222
  • siete a internet

Deezer

Caute, pouziva tu niekto aktivne Deezer? Ja uz asi dva roky a posledne asi 3 mesiace ma vytaca to, ze nacitava pesnicku okolo 5 aj viac sekund. Robi to ked preskakujem z jednej na druhu... Ked sa nacitavaju same, tak to ide plynule. Robi to aj vam? N...

4.1.2016 18:21 | Autor: miso1099
  • Aký telefón kúpiť a kde?

poradte vyber odolného mobilu

Poradte s výberom odolného mobilu . CAT S30 - EVOLVEO StrongPhone Q8 alebo nejaký iní v tejto cenovej kategórii.

4.1.2016 15:37 | Autor: lubol701