< Fórum

Posledné diskutované

• voľná diskusia

Steam knihovna

Zdravim chcem vas poprosit o radu ohladom sluzby Steam...Kazdy vikend ponukaju hry zadarmo a vzdy sa mi zobrazovali v knihovni lenze posledny mesiac sa mi prestali zobrazovat...neviete mi pomoct ako to mam napravit?vopred vsetkym dakujem

30.1.2016 09:55 | Autor: raidyM
  • hardvér

prve skladnie pc

ahoj, chystam sa poskladat pc na hranie zatial mam toto zakladna doska asus z97 pro gamer http://www.tntrade.sk/asus-z97-pro-gamer-z97-dualddr3-1600-sata3-sata-express-hdmi-dvi-atx_d139677.html procesor intel i5 4690 http://www.tntrade.sk/int...

29.1.2016 20:32 | Autor: gabrielsaghy
  • Ďalšie značky mobilných telefónov

Lenovo vibe p1

Ahojte, Mate niekto skusenost s tymto telefonom? zvazujem nad kupou, len neviem ci do toho mam ist.. a ak by sa tu nasiel nejaky majitel takehoto telefonu, aka tam je asi vydrz na jedno nabitie , vdaka :)

31.1.2016 19:14 | Autor: davo07
  • Notebooky, netbooky

Telefon mi nepripoji k NB Win7

Dobry den. Potrebujem poradit pri rieseni chyby kod 10. Pred rokom som si nahraval novu ROM do mojho THL. Vybral som baterku, zapojil usb kabel do NB s Win7, nainstaloval ovladace, vsetko bolo OK. Teraz som chcel spravit to iste. Lenze neviem kde nas...

2.2.2016 16:37 | Autor: capulet.j
  • Monitory, tlačiarne, skenery

Prepojenie notebooka s TV cez HDMI - problém s vhodným rozlíšením

Zdravím Vás, mám problém s nastavením rozlíšenia po prepojení nb s tv cez HDMI káblel. Skúšal som to s viacerými notebookmi ale problém je vždy ten istý a to obraz je jednoducho príliš veľký alebo malý na obrazovku tv. Skúšal som to tak, že som si te...

5.2.2016 11:54 | Autor: Martini_WRC
  • ostatné IT témy

Akú zostavu oporučite?

Dobrý den chcem sa vás opytať akú zostavu ste mi odporučili 750 €. Chcel by som na nom spustiť Battlefield 4 full grafike. Mna napada toto ale myslim že by sa dalo ešte lepšie Pro­ce­sor: In­tel Co­re i5-3470 - 154 eur (šty­ri jad­rá) Dos­ka: Gi...

5.2.2016 23:45 | Autor: madafaka696
  • Ostatný hardware

Kamerový systém do prevádzky zberného dvora, šrotoviska.

Dobrý deň, Chcel by som vás poprosiť o vaše skúsenosti s lacnejšími kamerovými systémami. Zo zákona som povinný mať namontovaný bezpečnostný kamerový systém vo svojej prevádzke, no nechce sa mi zaň vyhodiť tisíce. Na internete je vela lacnejších s...

4.2.2016 12:49 | Autor: rasto.kral
  • ostatné IT témy

notebook na úpravu fotiek

Dobrý den, hľadám notebook na úpravu fotiek a bežnú prácu, internet..(často mám zapnutých viac úloh súčasne, takže aby to "stíhalo":) )..displej 15.6, procesor intel core i5 alebo i7, dobrý výkon, veľká pamat (1TB), a matný IPS displej..chcela b...

6.2.2016 13:16 | Autor: nelina18
  • softvér

Mafia II - program prestal pracovať

Čaute. Včera som si stiahol Mafiu 2, že si po nejakom čase zase zahrám. V notebooku mám integrač Intel HD Graphics 4600 a druhú grafiku NVIDIU GeForce GTX 860m. Keď ju spustím na integrači, tak v pohode ide aj full screen, ale keď ju zapnem na GTX 86...

7.2.2016 14:23 | Autor: Miro888sk
  • Ďalšie značky mobilných telefónov

Google Play

Zdravim, Mam mobilny telefon Lenovo S 580,mam taky mensi problem,hocico robim na telefone po chvili mi zacne nacitavat stranku Google Play,vie niekto ako sa toho zbavit.? Dakujem za pripadne rady.

6.2.2016 15:29 | Autor: RFRESNEDOSO