< Fórum

Posledné diskutované

• Orange, O2, Swan, Telekom (T-Mobile) a ďalší na Slovensku

iPhone 6s

otazky: kedy budu iPhone 6s (64GB/128GB) naskladnene resp. na predajniach? momentalne su nedostupne na celom Slovensku (tusim aj v CR), hoci ich oficialny predaj davno zacal... bude na Slovensku fungovat iPhone 6s (free-sim) kupeny v USA?

23.10.2015 15:53 | Autor: mish
  • hardvér

Obchod s mechanickými klávesnicami v Bratislave

Chcel by som si kúpiť mechanickú klávesnicu, ale neviem sa rozhodnúť, ktorý cherry mx switch si mám zobrať - zatiaľ som vyskúšal len cherry mx red u kamaráta. Je v Bratislave obchod, kde by som si jednotlivé switche mohol vyskúšať?

24.10.2015 08:50 | Autor: jjakub92
  • hardvér

Zvuková karta pre slúchadlá

Ahojte, mám takú otázku. Vedeli by ste mi poradiť nejakú zvukovú kartu do 50 euro ? Mám slúchadlá HyperX Clound s inpedanciou 64ohm asi aj preto mi hrajú dosť potichu na integrovanej. Moc sa v tom nevyznám tak budem rád za každú radu.

26.10.2015 11:16 | Autor: jakubondruska
  • Monitory, tlačiarne, skenery

Kupa monitora

Zdravim, chystam sa kupit novy monitor. Mal by to byt 27" a primarne urcenie hry a filmy. Cena okolo 250 eur. Budem vdacny za kazdy tip (najlepsie aj s komentarom preco prave ten).

27.10.2015 09:24 | Autor: Crusader
  • Windows 10 na notebookoch a desktop PC

Win 10 nejde youtube,FB

zdar kamos ma win 10 aktualizoval ho z win 8 a nejde mu youtube ani FB neviete kde moze byt chyba?videa mu vobec neprehra skusal som aj najnovsi adobe ale nic,FB ani nenacita

1.11.2015 03:45 | Autor: johnCenaWWE
  • Microsoft Office a ďalšie kancelárske programy

Aká podmienka v exceli ?

Zdravím, potreboval by som poradiť aký vzorec použiť v EXCELI na túto úlohu: ak v bunke B2 je hodnota 0, tak do C2 priraď hodnotu z bunky E2 (jedná sa o číselné farebné hodnoty. napr: 32,57 ak v bunke B2 je hodnota 1 priraď hodnotu z bunky D...

5.11.2015 14:26 | Autor: 3LEVSKI
  • Aký telefón kúpiť a kde?

Hodnotenie spokojnosti používateľov smartfónov

Ahojte, prosím Vás o vyplnenie dotazníka, ktorý sa týka smartfónov, slúži ako podklad k mojej seminárnej práci. https://docs.google.com/forms/d/1elXZRk2DSyU_OTMKv4XlGjMp1cAx0yl5H_GaP1wuLTE/viewform Ďakujem za každé vyplnenie velmi mi to pomôž...

7.11.2015 10:44 | Autor: Chimeraa666
  • multimédiá

Uhlopriecka pre monitor z 0.8-1.5m

Ahojte, chcem si kupit novy monitor a rozhodujem sa medzi spravnou uhloprieckou. Stol s pocitacom mam vedla postele a teda ho chcem pouzit ako na pracu za stolom, tak i na obcasne pozeranie filmov ked lezim v posteli. Vzdialenost medzi monitorom ...

8.11.2015 01:07 | Autor: gadelat
  • voľná diskusia

Huawei MediaPad M2

Zdravím, mal by som záujem kúpiť tento tablet, papierovo vyzerá skvele, cenovo tiež, chcel som vedieť či s ním má niekto nejaké skúsenosti, veľmi by mi to pomohlo, alebo aká by bola k nemu dobrá alternatíva (aj výkonovo aj cenovo). ďakujem

7.11.2015 09:43 | Autor: XXX.target.111
  • Pripojenie k internetu

Antik Tv a internet

Zdravim mam internet od Antiku 3 roky a vsetko stale bolo v poriadku az do teraz. Uz vyse tyzdna mam problem s internetom od .Najprv internet zacal ist pomaly a teraz v priebehu dna mi vypadne rano na 2hodiny aj vecer na minimalne 2 hodiny.Volal som...

10.11.2015 22:38 | Autor: lukostrelec2014