< Fórum

Poradňa

Najnovšie témy

• ostatné IT témy

SB 128 PCI nehraje v DOSu

Používám zvukovou kartu Sound Blaster 128 PCI, ve windows (DirectX) funguje naprosto normálně, ale přestože isa legacy ovladač nehlásí žádné problémy nefunguje zvuk v DOSovém okně ani pod čistým DOSem. Zkusil jsem snad všechny možné řešení, jako upda...

3.1.2000 07:53 | Autor: Petr Novak
  • ostatné IT témy

3dx bahshe

i snovými ovladač pro directX 7 mi nové hry běží je n software render (pomalu)

2.1.2000 17:57 | Autor: jan matoušek
  • softvér

Nastavení MS Outlook Express

Preji hezky den. Mam problem s nastavenim Outlook Expressu (OS Win95) jako vychoziho postovniho klienta. V Moznostech site Internet vubec neni totiz uveden v policku Elektronicke posty presto, ze v policku pro Diskusní skupiny existuje. Pri pokusu o ...

2.1.2000 12:32 | Autor: Jaroslav
  • softvér

Internet vs internet aneb trocha pravopisu

Mozna stupidni dotaz, ale prece mne to neda. Dodnes jsem nepochopil, o cem pise clovek, ktery pise o Internetu a o cem pise clovek, ktery pise o internetu. Je snad obdobne, jako kdyz nekdo napise milion a jiny milión, tedy, ze zalezi na vuli pisatele...

1.1.2000 21:58 | Autor: Radek Gabčan
  • softvér

faxserver

Neví někdo o nějakém hezkém SW, který by uměl sdílet modem na jiném počítači jako tiskárnu typu fax? Myslím tím, že pokud existuje proxy server na Internet, mohlo by být přece i něco na faxování.Díky za tipy.

31.12.1999 12:28 | Autor: Ondřej Fryc
  • softvér

HELP - HELP - 31.12.1999 -

Dnes 31.12.1999 vsechny moje PC a vsech mych znamychudelaji toto : po stisku praveho tlacitka mysi na souboruzmizi ikony a PC zamrzne. Nejde kopirovani ani presun přes schranku.Ma nekdo stejny problem. Testovano na W95, W95 osr2, W98 a W98 SE.pocitac...

31.12.1999 10:48 | Autor: LUKAS
  • softvér

MS Exchange a IE4.0

Používáme jako poštovního klienta MS Exchange a když se nainstaluje IE4 ve standartní instalaci, tak se nainstaluje klient MS Outlook Expres.Na kartě nastavení IE4 v položce programy chci nastavit Poštu na MS Exchange, ale nabízí se mi jen MS Outlook...

31.12.1999 10:41 | Autor: Jiří Dvořák
  • softvér

Rozsypané fonty

Ve Windows 95 OSR 2 najednou přestaly fungovat fonty,místo nich jsou jen rozsypanétečky.Grafika a hry fungují normálně.Co s tim?

31.12.1999 05:51 | Autor: Čestmír Žák
  • softvér

problém s odintalací IE 5.0

Při instalaci IE 5.0 jsem omylem vypnul funkci odinstalování. Nevíte co dělat, abych mohl IE 5.0 korektně odinstalovat (nechci pouze vymazat příslušné adresáře). Děkuji

31.12.1999 05:46 | Autor: Martin Dostál
  • ostatné IT témy

Pameť

mam pocitac se Cyrixem PR233 a chtel bych si koupit novou pamet a zajimalo by, jestli by mi tam sla dat pamet 100MHz. Tedka tam mam 66MHz. Slo by to? V manualu o 100Mhz neni ani slovo.

31.12.1999 05:38 | Autor: Bocek