< Fórum

Poradňa

Najnovšie témy

• softvér

ASPI pod WinNT

Kdo mi poradi jak sprovoznit ASPI pro grabovani přes CDROM na WinNT ?

4.1.2000 08:57 | Autor: JIGA
  • ostatné IT témy

Levna upgrade procesoru

Muzete mi prosim nekdo poradit jak zrychlit nejlevneji sve 2 roky stare PC se zakladní deskou ASUS TXP4 (Serial # 7A741312) s procesorem Pentium 166 MHz MMX.Prodava se jeste AMD-K6-PR233 nebo lze pouzit i neco rychlejsiho?Slysel jsem take neco dobreh...

4.1.2000 07:44 | Autor: Jaroslav Vomáčka
  • softvér

Digitální přehrávání

Jak mam docilit toho, abych mohl vovladacich panelech-multimedia-hudebni diskCD zaskrtnout policko: povolit digitalniprehravani na tomto zarizeni(je to sede)?Zakladni deska i Cd prehravac maji digitalnivstup/vystup.

4.1.2000 07:23 | Autor: Vlk Pavel
  • softvér

MB PCCHIPS M748-LMRT - vestavena zvukovka zlobi

Na vyse zminene zakladni desce nejsem schopen slusne rozchodit zvukovou kartu bez neprijemnych "vedlejsich ucinku." (Celeron 466, 96 MB-RAM, 36x neznackova CD-ROM, Win 98 cz, HDD Samsung 4.1 GB ultra-DMA 2/66).Po instalaci originalnich ovladacu (CD v...

4.1.2000 06:51 | Autor: Ja-n)a
  • softvér

Problém s IE 5.0 ve Windows 98

Můj IE 5.0 má občas velmi pomalé reakce, například při chatu, kdy se vyplní text. pole a odešle, najednou se tak na 5 - 10 vteřin zasekne a nereaguje. Stejně tak i Outlook Express, při spuštění (kliknutí na ikonu) začne sice harddisk hrabat, ale stál...

4.1.2000 06:19 | Autor: Jan Čapka
  • softvér

Digital audio CD

Netuší náhodou někdo jakým způsobem ZINEJBLIT(aktivovat)v ovládacích panelech volbuchcete li dosahnout max.kvality přehrávaní zv.CD zapněte digitální přenos atd.Krásná idea,ale co s tím když je volba nepřístupná? Používám SB Live který by to mělumět ...

4.1.2000 06:14 | Autor: Jan Dvořák
  • ostatné IT témy

Rychlost pripojeni

Najde se nekdo, kdo mi poradi, jak donutit modem TravelCard 56k aby hlasil rychlost, jakou se pripojuje?Me tam soustavne hlasi rychlost 115kDiky

4.1.2000 06:07 | Autor: Pavel Kopera
  • softvér

Jakou grabovaci kartu?

Muzete mi nekdo doporucit nejakou slusnou grabovaci videokartu z kategorie realnych cen?Zajima me treba asus tnt1 s video in.Je dobrej na grab filmu do mpeg?Da se jeste vubec nekde sehnat?Videl jsem jenom verzi s tnt2,coz je drahe a pro mne zbytecne(...

4.1.2000 05:41 | Autor: forman david
  • softvér

Málo pameti v dosovských programoch

Mam PII 450 Mhz 64 Mb RAMViacej dosovských programov mi hlási chybu málo pamäti V config.sys mám zavedený emm386 aj himem

4.1.2000 05:25 | Autor: Martin Lipták
  • softvér

Ukliďte si na disku s CLEAN DISKEM 3.0 (ze dne 30.8. 1999)

Chtěl bych se Vás zeptat,kde je možno tento freeware prográmek stáhnout? Díky Skokan

4.1.2000 00:07 | Autor: SKOKAN VÁCLAV