< Fórum

Poradňa

Najnovšie témy

• softvér

Změna písmene jednotky u HD

Potřeboval bych změnit písmeno jenotky u pevného disku ve Win98 z F na W(mám 2 disky rozdělené ještě na polovinu).U CDROM to jde jednoduše,ale u HD nevím jak.

5.1.2000 09:24 | Autor: Petr Šuba
  • softvér

A3 na A4

Kde stahnu program, ktory mi vytiskne A3 papier na dve A4.Dekuji.

5.1.2000 05:57 | Autor: Petr
  • softvér

udelat sit ve widnwos98 pomoci serioveho portu

mam dva pocitace propojeny seriovym portem na com2, na obouch je windows 98, na jednom znich mam pripojenou tiskarnu na lpt1, a potrebuju vytisknout dokument z pocitace kterej neni pripojen na tiska

5.1.2000 05:48 | Autor: Johnboy
  • softvér

Připojení pevné linky přímo k Win9x, Win2000, NT

Potřebuju spojit Win9x, k pevné lince, kterou prezentují dva asynchornní modemy COURIER(56k). Modemy jsou v režimu NVRAM nakounfigurovany na stálle spojenou LL, čož funguje. Problém je, že se nemohu vytvořit PPP spojení, protože modem s počítačem odm...

5.1.2000 05:27 | Autor: Jindřich KOKEŠ
  • softvér

Výchozí písmo ve Win95

Pokud je pro zobrazení použito písmo, které není instalováno a není ani nastavena substituce, použijí Windows nějaké výchozí písmo. Co dělat, když je to WingDings ??

5.1.2000 04:34 | Autor: Joe
  • ostatné IT témy

Televizní karta

Zakoupil jsem si televizní kartu Magic TView 99 CPH063 od firmy ASKEY. Televizní signál mi ruší grafické karty v počítači. Pomozte mi prosím jak přemluvím televizní kartu aby mi hrála pěkný obraz, dík Tomas.

5.1.2000 04:08 | Autor: Tomas
  • softvér

Mariáš a Windows 98

Před jistým časem jsem od kamaráda získal stařičkou Dosovskou karetní hru Mariáš, naWin 3.1 mi běžela bez problémů, ale na Win 98 mi nejede, po spuštění dojde k zablokování PC a je nutno provést restart.Znáte-li hru mariáš, kterou lze provozovat i na...

5.1.2000 00:58 | Autor: Petr Dunker
  • softvér

Y2K-přesný překlad

Zdar..Nevi nědko co znamena Y2K v přesnym překladu, někde sem to nenašel, všude so zminuji jen skratku ( Y2K ) Jesli někdo vi přesny překlad tak ať Please poradí .......

4.1.2000 21:45 | Autor: Martin Holub
  • softvér

Tuhne mi IE5 při scrolování

Při surfování se mi při scrolování okna zaseknou Wokna98 a nepomůže nic než tvrdej reset. Nemáte s tím někdo zkušenost. Mému kolegovi to dělá taky a on tvrdí že mu to dělá pouze IE, ale Netscape prý šlape.

4.1.2000 10:51 | Autor: Jaromír Zajíček
  • softvér

Windows 98 na IBM 486 versus floppy

Po instalaci W98 na IBM 486 66Mhz 32Mb OP se stal floppy disk (disketa) naprosto nefunkční. V HW profilech není žádný konflikt. Zařízení je pod OS DOS OK. Neví někdo kde by se mohla hledat závada?Děkuji.

4.1.2000 10:02 | Autor: Košař Roman