< Fórum

voľná diskusia

Najnovšie témy

• voľná diskusia

Jde to?

Lze použít gk ati X550 pro desku A7N8X?

11.6.2007 17:11 | Autor: smrtihlav
  • voľná diskusia

Jak se jmenuje ten film...

Zdravim, nemuzu zaboha najit jeden film s Hugh Grantem, bylo to asi pred pul rokem i na nove...dival se mse na netu do filmografie, ale nic...hral tam takovyho zbohatlika, ktery bydlel v byte nekde ve meste a nic nedelal jenom se flakal..pak tam k ne...

10.6.2007 21:56 | Autor: NGS
  • voľná diskusia

Pro pana Pavelku

Mám pro tebe babu.Není ji sice 25 ale nosí si to ještě hezky.Kontakt pár uznalých názorů a je tvá. To bude comp že závistí zhebnu. http://www.ct24.cz/styl/index_img.php?id=36560

10.6.2007 21:38 | Autor: REXON
  • voľná diskusia

uceni

Prosim vas jaky mate vy zpusob uceni.Mam pred sebou statnice (naucit se cca 80otazek).Muzete mi dat nejake tipy na styl uceni atd.Diky

10.6.2007 20:02 | Autor: martin
  • voľná diskusia

KOLIK PENĚZ SI MÁM PŘIPRAVIT ?

Je mi 38 let a stále jsem neměl žádné děvče. Nechci žádné lehké děvče, ale stálou dívku na chození. Je mi jasné, že ZADARMO, se mnou žádná nebude chtít chodit. Mám našetřeno 12.400,- Kč. Banka by mi půjčila dalších 50.000,- Kč. Bude to stačit, aby se...

10.6.2007 15:52 | Autor: Pavelka
  • voľná diskusia

odhlašování

Sakra, vy mamlasi v Živě, jak to, že mě to furt odhlašuje 3-[

10.6.2007 14:55 | Autor: zdesmy
  • voľná diskusia

World of Warcraft(problem)

Chci sezeptat ohledne World of Warcraft na jednu zajimavou vec takze jak bych zacal dejme tomu ze kdyz hraju wow tak se proste zacne trhat aniz bych to mel na nejaky ektremni detajli jako proste zas podle toho kde jsem ale to je vedlejsi zarazi me to...

10.6.2007 14:39 | Autor: wooow
  • voľná diskusia

Kdo to rozluští?

http://www.freeforfun.org/viewpage.php?page_id=7

10.6.2007 13:41 | Autor: REXON
  • voľná diskusia

Lze uložit každé pdf?

U někerých pdf dokumentů na webu je vybledlá možnost "uložit". Dá se to nějak obejít a dokument uložit?

10.6.2007 06:44 | Autor: pepppa
  • voľná diskusia

OT: Co je to za letadlo ve filmu "Smrtonosná past 2"

ve kterém přiletěl na letiště ten drogový generál. Pokud se dalo vidět byl to hornoplošník s přímými křídly a čtyřmi tryskovými motory (nebo možná s tlačnými vrtulemi)? Je to skutečný typ nebo si jej filmaři vymysleli?

10.6.2007 06:35 | Autor: Yarda