voľná diskusia | Fórum

mk7605
19.9.2017 09:35
Pridať do obľúbených
pokuta zo sudu - neprisla poukazka
dostal som pokutu zo sudu - rozsudok pravoplatny 13.9. pokial nezaplatim do 15 dni - vezenie na 28 dni..:( poukazka ma udajne prist postou ale zatial nic neprislo. chcem to samozrejme zaplatit. dokedy mam cakat na poukazku alebo ako to riesit ?? Dik. :!
Kľúčové slová: pokuta sud poukazka
2 príspevky
ahasver.chamachir
19.9.2017 11:12 | |
+0 -0
Reagovať
Hneď idem prelustrovať súdny spis zo všeobecných súdov SR.

Si nedonosený pako, kliešťový pôrod, ***?

Osobne skoč na príslušný súd (justičná pokladňa) s číslom konania, rozhodnutia, kde si vyžiadaj poštovú doručenku alebo IČO príslušného súdu, ktorý meritórne rozhodol vo veci platobného rozkazu s bankou spravujúcou financie justičnej mafie SR.

Ak nie si až tak zabrzdený, vyhľadaj si na nete tieto údaje a pošli poštou alebo bankovým prevodom sumu určenú v rozsudku na účet súdu. Kópiu o platbe pošli na adresu Justičnej pokladne príslušného súdu.

Alebo neplať, bo by si fakt pako, Náhradný trest si odbruč (24 hodinovým ležaním na kanapi) niekde zašitý v eskortnej cele väzby, lebo na 28 dní ťa určite nezaradia do výkonu trestu. Basy majú títo smradľaví komunisti účelovo precpaté, aby brali dotácie a aby na justičnú či bacharskú lúzu mal kto makať a zarábať vo vysunutých pracoviskách alebo priamo v lágri za sumu 12€ vyplácaných mesačne na ruku muklovi po odpočítaní tzv. výdajov. Pritom niektorí mukli fest zarábajú, aj 800€ mesačne pre láger.

Cigáni napríklad nerobia ani v base, trest si odležia pri 3x dennej teplej strave, lebo sú zakázané nútené práce. Nechajú si tí majetnejší posielať z civilu financie za ktoré si v mukelskom bufete náramne prilepšujú nákupmi širokého sortimentu spotrebného tovaru.

Napríklad Holanďania zrušili celkom basy za prečiny do 5-rokov nepodmienečne, lebo odsúdeným nasadia na haxne monitorovacie náramky nech makajú doma a na slobode. Štát to nič nestojí, náramky a monitoring si platia odsúdení.

Len na s*k*u*r*v*e*n*o*m, fašistickom, židomafiánskom Sľovensku sme s boľševickou mafiou furt v dobe temna.
mk7605
19.9.2017 22:54 | |
+0 -0
Reagovať
dik za vycerpavajucu odpoved..:)