softvér | Fórum

kohomenonetrebahovorit
9.10.2017 13:10
Pridať do obľúbených
Samouk .. Java alebo WEBY keď nemám IT vzdelanie
zdravím programátori, dúfam, že mi pomôžete, som samouk bez štandardného IT vzdelania, ale v programovaní som cez 2 a pol roka a prešiel som od začiatkov v Pascale, základy JAVY SE (OOP, abstraktné triedy, vlákna, vytvorenie subora zápis do neho, čitanie z neho ..), základy HTML, z. CSS, z. Javascriptu.. a mám dilemu .. mne sa programovanie v JAVE páčilo .. resp. páči sa mi také backendové programovanie, ale ked som si po JAVE hladal prac ponuky tak chceli dalších XY nástrojov .. JAVA EE, Tomcat, Hibernate, Spring, popritom dalšie veci ako XML, UML .. po základoch z Javy som sa cítil akoby som vedel rozne veci ale akoby som nepoznal ich silu proste mal som pocit ako keby som mal ferarri ale bývam niekde v horách čiže ho neviem využiť .. a preto som začal s jednoduchšími vecami ako html css js .. ale tie srandy a frontend už vobec doladovanie na rozne obrazovky .. to je utrpenie .. ja by som sa vrátil k Jave, ale a to je tá otázka ... DOKÁŽEM VYUŽIŤ POTENCIÁL JAVY BEZ IT VZDELANIA ? .. keď nemám vzdelanie v oblasti sieťariny, operačných systémov atď atď .. Ďakujem za všetky názory
Kľúčové slová: java, weby, samouk, bez IT vzdelania, zlozite programovanie, na weby netreba IT vzdelanie
1 príspevok
ahasver.chamachir
9.10.2017 16:07 | |
+0 -0
Reagovať
Otázka presne, ako u boľševickej, zločineckej, eštébácko-židomafie na pohovoroch prípadne pri voľbách pred tupým národom SVK:
Je iba ten skutočný politik "svetového" razenia, ktorý absolvoval za komunistov školy, najprv na iskričku, pioniera, hrdého zväzáka, politológiu na VUML, maturitu odborára zavŕšenú komunistickým hnojom naštepených ***ov profesorov na tzv. VŚ nakvasenca na PF ÚK, ošperkovaného písmenkami pred menom, vo svete označených iba ako zdrap erráta in objecto?

R.Reagan bol obyčajný herec, D.Trump poondiaty podnikateľ, obaja sa stali vo voľbách prezidentmi.

Hacker, ktorý ovláda ľavou zadnou strojový kód a programovanie, môže byť vyučený pekár či záhradník.

Ak ovládaš programovanie s kľudom to uveď do profesného životopisu uchádzača o zamestnanie. Ak ťa prijmú, dokážeš čo vieš priamo na tvári miesta. Nepleť hrušky s jablkami, sieťarina či OS nech ťa nezaujímajú. (jedine, že by ťa nechali pripájať v strojovni serverov kabeláž na porty a inštalovať systémy) Ale to, že tieto veci ovládaš, s kľudom uveď, preháňaj, nasilu oblbuj, ešte by som im vyrobil originál falošné VŠ elektrotechnické vzdelanie v IT oblasti.