softvér | Fórum

ouyeah777
28.8.2017 13:26
Pridať do obľúbených
mám problém so spúšťaním .exe súborov
Zdravým panstvo. Mám OS windows 10 pro a zhruba pred dvomi týždnami som si všimol pri pokuse nainštalovať istú nemenovanú hru že počítač nedokáže sputit setup. Sprvu som si pomyslel ho ho možno je chyba v setupe no po vyskúšaní asi troch dalších rôznych setupov ktoré tak isto nefungovali som začal mať menšie obavy. Prejavuje sa to tak že dvojkliknem na setup, pri kurzore sa ukáže krúkžok a the end, nič. Môžem čakať kľudne 20 rokov nič. Tak isto nevyhadzuje žiadnu hlášku typu "súbor setup.exe je poškodený" ani nič podobné len chvíľku koliesko pri kurzore. Inak všimol som si že keď pritom sputím správcu úloh vyhodí mi (do procesov na pozadí) hlásenie chýb systému win. A ešte jedna vec jeden setup ktorý mi tak isto nešiel spustiť zrazu fachčí ako má. Snáď som vám poskytol relevantné informácie o mojom probléme ak nie mám vysvetlenie ... o počítačoch toho viem asi toľko žé zapájajú sa do elektriky a to je asi tak väčšina z toho čo o nich viem ... ja viem ja viem hrozné čosi
Kľúčové slová: problemy so setup ako zarobit 20 milionov za 6 minut
2 príspevky
ahasver.chamachir
28.8.2017 14:21 | |
+0 -0
Reagovať
Stačilo by kliknúť pravou M na *.exe, následne ľavou M rozbaliť roletku kontextového menu s kliknutím na riadok so štítom, "spustiť, ako Správca".

V desine je možné nastaviť spúšťanie všetkých inštalačných *.exe súborov ako Správca automaticky.

Akurát pre lamy, či 98 ročných geriatrov, voličov komunistickej lúzy predstavuje predmetné zabezpečenie z dôvodu, aby pakovia bezhlavo nainštalovali a necpali do desiny neverifikovaný, nekompatibilný bordel, "čo net dal". Trebárs aj čínske exéčka plné bloatware či škodnej určené pre skúmanie expertov z radov virológov.
ouyeah777
29.8.2017 16:07 | |
+0 -0
Reagovať
hej zabudol som dodať, skúšal som to sputit aj ako správca ale nič extra sa nestalo