softvér | Fórum

mario.babej
12.6.2017 10:30
Pridať do obľúbených
Kde a ako hľadať PHP programátorov?
Pozdravujem vsetkych. V mene firmy WAME.sk sa chcem opytat na tipy ako a kde hladate najcastejsie nove posily do timu? Zo skusenosti vieme ze bezne pracovne portaly v tomto segmente nie su to prave. Hladame stredne az vyssie skusenych PHP programatorov, ktori maju zaujem vyvijat velmi zaujimavo navrhnuty modularny system. Uz nas nebavili standardne CMS a jednoucelove systemy. Preto staviame viac ako rok modularny system podla MVC, PSR standardov. Na tomto systeme programujeme dvom klientom pomerne velke systemy na mieru, cize praca je celkom pohodova so zaujimavymi vyzvami v technologiach a rieseniach problemov. Dakujem za akekolvek tipy.
Kľúčové slová: PHP, programator, vyvojar, projekt, SCRUM
1 príspevok
ahasver.chamachir
12.6.2017 11:18 | |
+0 -0
Reagovať
Na Východnom Sľovensku, tam sa kotí studnica či plné priehrštia ambicióznych húmelcov z radov IT, programátorov apiek, VŠ inteligentov, brutálne tancujúcich spevákov, hučiacich TV zabávačov to tej miery, že ich je precpatá Bratislava, priam do švíku. Lúza hnoja sa len za západ ťahá, ako židáci, parazitovať, liezť do riti všetkým okolo seba len aby sa dotlačili do funkcií. Však týchto degežov má už aj bratislavská justícia požehnane nasáčkovaných, preto to tak vypadá na Sľovensku, "od deseti k pěti". Samý to kriminálnik akým bol krajčír V.Bilag a spol. Protekčná, rodinkárska, eštébákmi prešpikovaná čvarga zlodejských, neschopných tupcov vládne úplne všade.

Je divné, však kam sa človek pozrie, je to samý IT, programátor, úspešný podnikateľ, absolvent VŠ na prestížnej univerzite v Sládkovičove, či taký fest dobrý, prepotrebný politológ z Nitry, prípadne právnik nakvasený eštebáckou mafiou v podobe, prof. doc. judr. Cupera, drsc., pudr., na PF ÚK a spol. jemu podobných, ožratých ***ov ktorých drží ***, zlodej, kriminálik, JUDr.V.Mečiar, Dr.Doktor, č.31048 ŠtB Zv ZK, pevne za gule.