siete a internet | Fórum

peto211
1.6.2017 10:48
Pridať do obľúbených
firma na e-shop
Zdravim, vedeli by ste mi pls niekto poradit firmu alebo firmy, ktore vedia navrhnut a naprogramovat perfektny e-shop? S moznostou jednoducheho vkladania obsahu na stranku. dakujem
Kľúčové slová: e-shop, vino, programovanie
2 príspevky
alter01
1.6.2017 14:26 | |
+0 -0
Reagovať
Navrhnúť a naprogramovať e-shop netreba , každý má šablonu do ktorej si sám urobiš čo potrebuješ. Alebo ti to za 100-300€ nastavia oni.
Na čo máš Google ? zadaj - chcem založiť e-shop - a môžeš si vyberať zo 100 a viac ponúk. Doporučujem ti, ak si s tým ešte nerobil , na začiatok založiť nejakú stránku a e-shop zadarmo na 14 dní a potom vyskúšaní a splnení tvojich očakávani prejsť na platené služby . Toto ti poskytne každá slušný provider, ak nie , ani sa s nim nebav . Tiež ak neponúka vrátenie peňazí , pri tvojej nespokojnosti.
Hovorím to preto , že ja som sa takto spálil, prvá založená stránka nesplňala moje očakávanie , až druhá bola dobrá.
peto211
1.6.2017 16:39 | |
+0 -0
Reagovať
ja chcem profi eshop, nie nejaku studentsku sablonu. napr. alza.sk je podla sablony? asi nie, ci? ja chcem navrh designu a riesenie...nie sablonu, ktoru moze mat hocikto.
tieto sluzby poskytne kazdy slusny provider? akoze poskytovatel prijenia do internetu? Co ma provider spolocne s eshopom? Ja potrebujem konkretnu firmu, ktora sa tymto zaobera. Googlenie je ok sposob, ale skor by som chcel odporucenie na zaklade realnej skusenosti