< Fórum

siete a internet

Najnovšie témy

• siete a internet

proxy

Mám stálý připojení např. iol broadband&nbsp; a chtěl bych vědět jestli&nbsp;můžu&nbsp;nějak připojit&nbsp;proxy pro změnu IP adresy.&nbsp;Dík.

30.1.2005 16:10 | Autor: drak
  • siete a internet

adsl - wifi?

jak resite vy wifi? da se vzit treba 2Mbit adsl a rozhazet to po wifi? aby nebyl ISP toho adsl proti atd ...

30.1.2005 15:18 | Autor: {cze}xmaster
  • siete a internet

Firewall a domaci sit - pomale nacitani pocitacu ve skupine...

Zdravim,Mam zasitovane dva pocitace s WinXP pres krizeny kabel (100Mbit sitovky). PC1 slouzi jako brana do Internetu, PC2 se pres PC1 k Internetu pripojuje. Na PC1 pochopitelne bezi firewall (Kerio Personal Firewall 2.1.5). Problem je v tom, ze pokud...

30.1.2005 14:38 | Autor: Dalibor
  • siete a internet

Dve siete v jednom PC

Máme sieť, do ktorej nám poskytovateľ dodáva internet. Všetko bolo v pohode, providerovi sme vždy nahlásili, na ktorú IP má pustiť službu, keď sa do siete propojil účastník, ktorý chcel aj net. Lenže teraz si kamoš dal zriadiť verejnú IP (aby mohol v...

30.1.2005 13:56 | Autor: Baky
  • siete a internet

nenajdu AP na siti, neznam IP adresu

Dobrý den,rád bych Vás požádal o radu.Zakoupil jsem před časem AP 1120 Ovislink.Sloužil mi dlouho docela dobře, ale nyní nastal problém.Budu se snažit být stručný. Donedávna byl tento AP v síti nakonfigurován v režimu WDS.Měl přidělenu IP, změněnu SS...

30.1.2005 13:35 | Autor: frisa
  • siete a internet

Nastavení Asus vs. Ovislink

Poradí někdo jak nastavit Asus WL 500g a Ovislink WL 1120AP. Potřeboval bych tohleto zapojení: Cable modem - Asus WL500g - PC1+PC2 připojené k tomu asusu kablem a v druhém domě /signál jest/ Ovislink WL 1120AP - PC3+PC4 /přes Wi-Fi/. Co je nutné nast...

30.1.2005 10:31 | Autor: Pompido
  • siete a internet

Wi-fi pres tri patra

Ahoj, potrebuji poradit od nekoho, kdo ma predstavu o prostupnosti signalu Wi-fi. Ve sklepe mam toto:http://catalog.belkin.com/IWCatProductPage.process?Merchant_Id=&amp;Section_Id=201522&a mp;pcount=&amp;Product_Id=136493A o&nbsp;dve patra vyse (tedy...

29.1.2005 23:21 | Autor: Koohan
  • siete a internet

WiFi, WinXP a výpadky

Instaloval jsem si WiFi kartu pro připojení mezi dvěma PC. Signál ok a ostatní aplikace taky. Po vyzkoušení jsem je namontoval ke kamarádům. Instalace proběhla v pohodě, ale nastaly potíže ohledně&nbsp;trhání hudby při přehrávání. Tak jsem po poradác...

29.1.2005 23:12 | Autor: Venca
  • siete a internet

ADSL: Co je to ANNEX?

Co je to ANNEX u ADSL?Jaký je rozdíl mezi ANNEX A a ANNEX B?

29.1.2005 22:55 | Autor: xKuba
  • siete a internet

Skrití ip pry nakym programem poradte

Prosím potřebuji&nbsp; na sdilene ip na druhem pc skryt ip&nbsp; aby se dalo pripojit objema je idetifikovatelna a to nechci&nbsp; prý na to je naky programek ktery to umí podekuji

29.1.2005 21:09 | Autor: Skipr