siete a internet | Fórum

Michal.123
7.8.2018 14:50
Pridať do obľúbených
Problém s pripojením k sieti Wi-Fi
Dobrý deň, na PC mi normálne fungovalo pripojenie k wireless sietam ale potom sa mi nedalo pripojiť, tak som vymazal sieť a znovu som ju pripojil ale neotvorilo sa mi okno na zadanie hesla a iba napísalo že nejde pripojiť. Ešte či to s tým niečo má ale v počítači som nemal príjmač taksomsi kúpil TP LINK s ovládačom TL-WN722N. A keď mi to nešlo spustiť tak som ho odinštaloval a znovu inštaloval. Prosím poraďte.
Kľúčové slová: wifi
1 príspevok
Laxius
7.8.2018 19:46 | |
+0 -0
Reagovať
Milion moznosti...treba zistit ci je problem na strane prijimaca alebo vysielaca. Pripoji sa na to wifi na ktore sa pc nepripoji mobil napriklad? Funguje mu aj net cez wifi po pripojeni? Ak hej, problem bude na strane pocitaca teda. V dalsom kroku by som dal zdielat net na mobile cez wifi a skusil sa pripojit na jeho wifi siet z pocitaca. Funguje/nefunguje? Takisto co ukazuje device manager? Funguje zariadenie spravne? Mate win7/win10? Ovladace mate nainstalovane spravne? Aj verziou? Skuste iny ovladac, starsi, alebo skuste dat ten wifi dongel do ineho portu. Nechce sa mu hladat, ale skuste usb2 aj usb3 port.