ostatné IT témy | Fórum

zozin
23.10.2017 16:54
Pridať do obľúbených
Kde začať ?
Ahojte už dlhšiu dobu rozmýšľam čo robiť do budúcnosti. Mám 21 som ešte pomerne mladý a sám seba hodnotím ako šikovného s náladou sa učiť nové veci. Pracoval som v jednej IT firme ako operátor na call centre, takže ako také základy mám ( tam mi ochotný poradiť veľmi neboli >:() . Len by som vás chcel poprosiť o radu kde a s čím začať aby som sa v budúcnosti vedel presadiť v tejto oblasti. Kde a ktorou literatúrou začať, čo je najlepšie na začiatok si naštudovať a pochopiť to, cez virtualizáciu alebo mailovú problematiku ( Outlook,spamy...), databázy atď. ? Ďakujem za rady :3
Kľúčové slová: praca, programovanie, software, system
1 príspevok
ahasver.chamachir
23.10.2017 18:03 | |
+0 -0
Reagovať
Začni najprv v svojom dvadsiatom prvom rôčiku premileného života s pravopisom úradného, kodifikovaného jazyka.

Táto eštébákmi, boľševickými zlodejmi, komunistickými ***mi rozkrádaná krajina nutne potrebuje makáčov v oblasti strojných zámočníkov, bagristov, kovoobrábačov, predavačov, čašníkov-kuchárov, kopáčov, pôdohospodárov, chovateľov, dojičov, kŕmičov apod. profesie, len nie pakov s***iacich a nič nerobiacich parazitov za PC technikou.

Na to sme ešte nedorástli, takýto luxus si môžu dovoliť bohatí kapitalisti, ktorí si prešli svojim prirodzeným vývojom, budovaním demokracie lebo nepoznali zločinecký režim úpadku, dehonestácie, likvidácie vlastného národa, slobody ducha a inteligencie. Dnes aj VŚ smradi ošperkovaní písmenkami sú na smiech, lúza hnoja, hoc si nacapia pred meno JUDr. s tým, že týchto protekčných degežov komunisti nacspali aj do justičných talárov. Však z čoho, z akého zdegenerovaného semena milicionárov, konfidentov, udavačov by sa v tejto republike iní, než protekční lúzeri, nakotili?