ostatné IT témy | Fórum

vasi98
23.4.2017 10:38
Pridať do obľúbených
Duálne vzdelávanie - výhody, nevýhody, skúsenosti
Neviem či to sem patrí, ak to vadí tak sa ospravedlňujem ale neviem kde by som sa mohol opýtať takto všeobecne ohľadom tejto témy: chystá sa niekto študovať alebo už študuje na pomaturitnom štúdiu (duálne vzdelávanie) ? Konkrétne 2563 Q Počítačové systémy - t-systems v spolupráci so spseke alebo 2695 Q - Počítačové systémy - akadémia SOVY v spolupráci so Súkromná stredná odborná škola Dneperská 1 v Košiciach ( vraj aj v Prešove ale na stránke SOVY o tom nič nieje ). Váš názor alebo skúsenosti so štúdiom? Oplatí sa tam ísť? Pohovory boli ťažké? Vopred ďakujem za odpovede (y)
Kľúčové slová: skola, maturita
0 príspevkov
vasi98
24.11.2017 14:01 | |
+0 -0
Reagovať
Neviem či to sem patrí, ak to vadí tak sa ospravedlňujem ale neviem kde by som sa mohol opýtať takto všeobecne ohľadom tejto témy:

chystá sa niekto študovať alebo už študuje na pomaturitnom štúdiu (duálne vzdelávanie) ? Konkrétne 2563 Q Počítačové systémy - t-systems v spolupráci so spseke alebo 2695 Q - Počítačové systémy - akadémia SOVY v spolupráci so Súkromná stredná odborná škola
Dneperská 1 v Košiciach ( vraj aj v Prešove ale na stránke SOVY o tom nič nieje ). Váš názor alebo skúsenosti so štúdiom? Oplatí sa tam ísť? Pohovory boli ťažké? Vopred ďakujem za odpovede (y)