< Fórum

multimédiá

Najnovšie témy

• multimédiá

Nekvalitne fotky z PhotoShopu

Zdravím všetkých. Prednedávnom som si kúpil novú tlačiareň HP DeskJet 5550. Hneď som začal tlačiť fotky ktoré som si upravil vo PhotoShope, ale keď som ich vytlačil ich kvalita nebola nijako zlá ale bolo na nich vidieť "zúbkovanie"&nbsp; najme na vla...

31.5.2003 12:06 | Autor: icarus
  • multimédiá

USB Mass Storage

Jak se přes toto stahujou fotky do pc??a jak přes PTP.nevim co je co.jedno se ve Windows XP chová jako výměnnej disk.

29.5.2003 22:20 | Autor: martin
  • multimédiá

Aky bitrate nastavit v kodeku Xvid aby som dostal kvalitu bliziacu sa DVD (zdroj je/bude digitalna kamera)

Aky bitrate (resp ostatne nastavenia) musim nastavit v kodeku Xvid aby som dostal kvalitu bliziacu sa DVD (zdroj je/bude digitalna kamera)dakujem

29.5.2003 14:09 | Autor: Kinlac
  • multimédiá

Kompatibilita pametovych karet

Nemate nekdo cirou nahodou zkusenosti s&nbsp;pametovymi kartami&nbsp;"Pretec" ? Konkretne se mi jedna o SD kartu 128MB - aby mi ji sezral Panasonic DMC-F7. Narazil jsem na i-shop, kde maji az vyzyvave ceny...

29.5.2003 13:17 | Autor: mif
  • multimédiá

MUSTEK MDC4000

Mate nekdo zkusenosti s timhe fotackem, byl bych velmi vdecny za prispevek, bylo by mozne i nejake FOTO?

28.5.2003 14:09 | Autor: Floyd
  • multimédiá

Olympus Ultrazoom 750

Ahoj, taky chci kupovat digi foto, zamiloval jsem se do Olympus Ultrazoom 750, vim jeste neni moc k sehnani. ale az budete mit nekdo s timto fotakem nejake zkusenosti, hned s tim sem, nevim, jestli se to za tech 20kkc vyplati, tak bych rad vedel ales...

27.5.2003 21:02 | Autor: Plazboz
  • multimédiá

HP DESKJET 5550C

Co je zac HP&nbsp;DESKJET 5550C A4? Aku tlac ma pri tlaceni obrazkov?

27.5.2003 13:33 | Autor: Matosl
  • multimédiá

TwinGate VC3210

Nemáte někdo zkušenost s firmou DIGIMAT a jejich foťákem TwinGate VC3210 ? Má smysl si jej pořizovat ?

26.5.2003 21:01 | Autor: Honza
  • multimédiá

formát fotografií

Mám aparát Olympus C-350 Zoom, který má výborně fungující TV výstup. Poradíte mi někdo, jak tento aparát donutit natáhnou fotografie pořízené jindy a jinak (skenované, např.) tak, aby je zobrazoval na displeji a tedy i přes tento TV výstup? Chtěl byc...

26.5.2003 13:23 | Autor: Zdeněk Špinka
  • multimédiá

Poraďte jaký foťáček pro začátečníka :-)

Dobrý den milí moudří rádcové a poradci!Už jste mi poradili v oblasti nového monitoru i pevného disku a jsem spokojen, tak doufám, že mne neezklamete V oblasti digitální fotografie jsem úplný nováček s malou praxí s normálními přístroji.Potřeboval by...

24.5.2003 14:04 | Autor: 007