< Fórum

multimédiá

Najnovšie témy

• multimédiá

CMOS versus CCD: vyhody, nevyhody a rozdily

CMOS versus CCD: vyhody a nevyhody a hlavne rozdily - muze nekdo fundovane popsat?diky

7.6.2003 01:23 | Autor: Standa
  • multimédiá

stabilizátor nebo funkce?

Při výběru DF jsem nakonec&nbsp;postaven před volbou z dvou nejlepších foťáků/v cenové relaci/ s superzoomem. Olympus C730 je nadupaný funkcemi, které jsou asi fajn, ale nevím, nakolik jsou podstatné ke kvalitě snímku, Panasonic má skvělý objektiv, a...

6.6.2003 17:21 | Autor: Chuck
  • multimédiá

xxxxx Canon Ixus V - prislusenstvi: kabely, nabijecka, soft CD - kde (levne) sehnat? xxxxx

Zdravim,Mam moznost za docela dobrou cenu koupit Canon Ixus V (ciste ale jen fotak s baterkou). Kde ale prosim (levne) sehnat prislusenstvi k tomuto fotaku: USB kabel, audio/video kabel, nabijecku a CD se software?diky moc

5.6.2003 23:54 | Autor: Standa
  • multimédiá

Jak zesvětlil video v MOV souboru?

Zdravím,digitálem jsem nasnímal krátkou video sekvenci, která se mi uložila v do MOV souboru. Rád bych toto video zesvětlil, jestli víte přes jaký program to jde ?Díky za pomoc

5.6.2003 10:34 | Autor: D.M.
  • multimédiá

Testovaci OT pro Jana Sustra

Tak ukazte jestli tohle muzete vymazat..

5.6.2003 09:54 | Autor: hpcpg
  • multimédiá

Canon PowerShot G3 nebo Olympus C-5050

Nevi nekdo, kde by bylo srovnani techto dvou fotoaparatu, nebo co byste mi doporucili.Chtel bych ho na foceni stromů - cele stromy + makra květů = ostrost + kvalita podání barevDekuji za odpoved

4.6.2003 18:18 | Autor: Skid
  • multimédiá

NIKON Coolpix 2000 ????

Lidi, co říkáte na NIKON Coolpix 2000, http://www.okcomputers.cz/DetailPage.asp?DPG=48566&nbsp;stojí 6400,- a má opt. zoom. Je to dobrá volba? Nebo seženu do 8mi tisíc (prosím neraďte, že když si připlatím tak někde v brně je jen za 9500 to a to........

4.6.2003 17:26 | Autor: martin
  • multimédiá

?PORADÍTE?

VÍM,ŽE JE V PORADNĚ NA TOTO TÉMA DOST REAKCÍ,ALE VESMĚS OBECNÉ VĚCI.SPÍŠ BYCH BRAL OSOBNÍ ZKUŠENOSTI.PORADÍTE TEDA?UMAX ASTRAPIX 560,2M CCD, 8MB (možnost SD karty), USB,TFT http://www.tsbohemia.cz/asp/detailinfo.asp?produkt=31513UMAX ASTRAPIX 530,2M ...

4.6.2003 11:56 | Autor: strejdabunda
  • multimédiá

optimalizace JPG

Poraďte mi prosím nějaký jednoduchý prográmek který dokáže slušně optimalizovat JPEGy. Adobe Photoshop je na nic, výsledná velikost souboru je moc velká.Dík Petr

3.6.2003 23:27 | Autor: Petr
  • multimédiá

Ako uložiť fotky na starší notebook

Mám k dispozícii starší notbook. Ako by sa dal použiť na odkladanie snímkov z digitálneho fotoaparátu prípadne kamery s foto režimom ?Floppy adaptér na pameťovú kartu (zatiaľ som videl iba od Sony na Memory Stick za 4490Sk) je príliš drahý.Samotný no...

2.6.2003 15:16 | Autor: Jozef