< Fórum

Ostatný hardware

Najnovšie témy

• Ostatný hardware

Jakou multifunkční tiskárnu vybrat?

Prosím poraďte, jakou multifunkční tiskárnu do 4000,- si mam koupit....Uvažuji o HP OfficeJet PSC1350, ale chtěl bych se zeptat, jestli neexistuje nějaká lepší alternativa, co se týče fcí, kvality scannování a tisku...thx P.S.: na netu jsem moc srov...

22.4.2005 12:38 | Autor: thomasc
  • Ostatný hardware

Avermedia box TV 9 - problem s PAL

Mam problem s TV tunerem AverMedia box TV 9. Neumi automaticky nastavit typ Palu pro ruzne kanaly a nejde to dokonce nastavit ani rucne, takze bud jede zvuk u ceskych a nebo u zahranicnich kanalu z kabelovky. Manual je nic moc, ale nechce se mi verit...

22.4.2005 02:13 | Autor: totalzero
  • Ostatný hardware

gamepad Xtech pc88

Zdravim, chtel bych slyset nazory na tento gamepad pc88 http://www.xtech.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=504&amp;Level=55 , jestli za ty prachy stoji (to nejspis stoji), spis zkusenosti apod, dik.

21.4.2005 20:06 | Autor: kolopotik
  • Ostatný hardware

Problem s usb myskou.

Kupil som novu usb mysku, ku staremu pocitacu (nejaky intel chipset a p3 633). Ma dva usb porty (asi 1.1), v jednom je tlaciaren (HP PSC1315) a v druhom tato myska. Problem ale je, ze sa ta myska kazdu chvilu vypina, ked sa s nou nepracuje. Uz som si...

21.4.2005 18:26 | Autor: cache
  • Ostatný hardware

Dualni vysilani ve WinFast TV2000XP Expert

Nemate nekdo zkusenosti s dualnim vysilanim u teto TV karty? U poradu, ktere vysilaji dualne mi nejde navolit druhy jazyk. Muzu si jenom nastavit mono, stereo, dual1 Dik

21.4.2005 16:11 | Autor: mario_plz
  • Ostatný hardware

Resetování hodin na Case ML 5412-P4 Black?

Poslední dny vzdy pri vypínání PC mě zapípá displej a při zapnutí PC mám vynulované hodiny.Nevíte někdo co se děje??Nevíte jak jsou tyto bedny s displejem napájené??Mám takovej pocit,že to má svou baterku a ta je prázdná,protože při vypnutém PC neudr...

21.4.2005 13:26 | Autor: jackal
  • Ostatný hardware

Jakou laserovku pro domácí použití?

Jakou laserovou tiskárnu byste doporučili pro domácí použití? Podle čeho mám vybírat? Předpokládám zatížení asi 200 stran za měsíc. Dík.

21.4.2005 06:32 | Autor: gozer
  • Ostatný hardware

Kde sehnat Externí Box SATA

Poraďte prosím kde se dá koupit externí box 3,5" SATA disk. Díky za informaci. :idea:

20.4.2005 11:55 | Autor: haku
  • Ostatný hardware

Vypalování na LiteOn 1653S

Vlastním palírnu LiteOn 1653S a potýkám se s problémem - vypalování proběhne v pohodě a vždy bez chyby, samotné čtení DVD hází po prvním GB už chybu. Zkoušeno na více značkách médií včetně Verbatimu. CDR formát v pohodě stejně jako DVD RW.

19.4.2005 21:10 | Autor: pawell(smazano)
  • Ostatný hardware

Prostriedky prepojenia hardware

Mám napísať aspoň jednostranovú prácu na tému Prostriedky prepojenia hardvéru a to buď z pohľadu technických možností alebo ekonomického prínosu... lenže nemám ani páru čo by som tam mal rozoberať... nemohol by mi to niekto naznačiť :?: je to na pred...

19.4.2005 18:28 | Autor: johnybravo