Ostatné diskusie na mobilné témy | Fórum

Ana52
26.1.2017 07:47
Pridať do obľúbených
Nefungujúci telefón
Dobrý deň, píšem tu po prvýkrát a potrebovala by som poradiť. Mám mobilný telefón s operačným systémom android Samsung. Ten telefón mi začal blbnúť - stále sa sekal, a keď som ho dala potom reštartovať tak dostal sa iba k sústavnému načítavaniu loga. Tam sa buď stále od začiatku začínal reštartovať, alebo sa úplne sekol načítaní loga. Inokedy sa ani nezapne, či sa obrazovka úplne rozžiari. Tak som ho prestala používať, vybrala som z neho SIM kartu aj pamätovú kartu. A preložila som ich do iného mobilu (Motorola). A na Motorole sa začali diať podobné veci. Začali mi vybiehať okienka s tým, že musím nejaké programy zastaviť - Vynútiť zastavenie, hoci som ich nepoužívala. Nemohla som na ňom nič robiť. Sústavne vybiehali tie okná, ak som jedno zavrela tak do 5 sekúnd tak bolo ďalšie. Idem reštartovať mobil a stalo sa presne to isté ako pri prvom. Prestal fungovať a zastavil sa pri načítaní loga telefónu, ktoré sústavne od začiatku načítava. Obávam sa, že bude asi problém v SIM karte, alebo v pamäťovej karte, keďže sa to prenieslo z jedného telefónu na druhý. A druhý mobil sa mi pokazil do 1 a pol dňa. A obávam sa, že keď ich založím aj do tretieho telefonu, tak ten sa mi pokazí tiež. Ak by ste mi vedeli poradiť, budem Vám veľmi vďačná.
Kľúčové slová: android, mobil, SIM karta, stale sa nacitavajuce logo telefonu
2 príspevky
Ana52
26.1.2017 07:47 | |
+0 -0
Reagovať
Dobrý deň, píšem tu po prvýkrát a potrebovala by som poradiť.

Mám mobilný telefón s operačným systémom android Samsung. Ten telefón mi začal blbnúť - stále sa sekal, a keď som ho dala potom reštartovať tak dostal sa iba k sústavnému načítavaniu loga. Tam sa buď stále od začiatku začínal reštartovať, alebo sa úplne sekol načítaní loga. Inokedy sa ani nezapne, či sa obrazovka úplne rozžiari.

Tak som ho prestala používať, vybrala som z neho SIM kartu aj pamätovú kartu. A preložila som ich do iného mobilu (Motorola).

A na Motorole sa začali diať podobné veci. Začali mi vybiehať okienka s tým, že musím nejaké programy zastaviť - Vynútiť zastavenie, hoci som ich nepoužívala. Nemohla som na ňom nič robiť. Sústavne vybiehali tie okná, ak som jedno zavrela tak do 5 sekúnd tak bolo ďalšie. Idem reštartovať mobil a stalo sa presne to isté ako pri prvom. Prestal fungovať a zastavil sa pri načítaní loga telefónu, ktoré sústavne od začiatku načítava.

Obávam sa, že bude asi problém v SIM karte, alebo v pamäťovej karte, keďže sa to prenieslo z jedného telefónu na druhý. A druhý mobil sa mi pokazil do 1 a pol dňa. A obávam sa, že keď ich založím aj do tretieho telefonu, tak ten sa mi pokazí tiež.

Ak by ste mi vedeli poradiť, budem Vám veľmi vďačná.
secondlife1
8.2.2017 15:10 | |
+0 -0
Reagovať
stiahni si STOCK FIRMWARE pre tvoj telefon. jeho modelove cislo je na stitku pod bateriou.

potom si stiahni ODIN softwer na prepalenie firmweru.

spusti ho, vyber si ten tvoj firmwer a nechaj ho prepalit.

ak potrebujes presnejsi navod daj si do googlu "prepalenie firmweru s ODINom" a v prvom odkaze mas podrobny navod