O tomto fóre a Živé.sk | Fórum

savec
1.7.2015 15:18
Pridať do obľúbených
Žiadne tagy na Zive, ako nájsť ich-váš vlastný videomagazín?
Ako sa má človek na vašich stránkach dopátrať vášho video magazínu? Pred pár dňami tu bol zavesený, ale dnes už je zapadnutý v zmeti ostatných historických nadpisov. Zrušili ste zoznam najpoužívanejších tagov (niekedy v roku 2014), nemáte ten vlastný video-magazín ani v hornej či dolnej lište. Vaše vyhladávanie je jedno z najtragickejších široko-ďaleko, takže ani s ním som nenašiel posledné video zive (veď pozrite sami čo vyhladá - neadekvátne nerelevantné články z minulého desaťročia! http://chod.sk/bt1l6 ; ani podla dátumu neuspeje). To si máme akože pamätať názvy tých článkov kde sa skrýva vaše video? A čo ak by si niekto chcel nájsť dnes-zajtra prvýraz práve to posledné, ten nemá kde zobrať ani názov. To že tento príspevok bude vyzerať ako by som ho nahádzal do vreca a zatriasol ním, už ani nehovoriac (žiadne odseky, editácia nemožná, náhlad pred odoslaním detto...). A ešte budem zvedavý či mi ho vôbec odošle, keďže sa v ňom nachádza až jeden link (to zive nemá rado, neraz v príspevku neprekúsne). Takže ako nato? Čo mi poradíte? Žeby ste mi odpovedali, že sa to zmení zlepšením stránok, konečne odstránením tejto kostrbatej, užívatelsky nepriatelskej verzie? Kde sú tagy, kde máte v lište priamy odklik na tieto vaše Živé videá? Hlavne že máte v konštantnej hornej lište SWAN, či v dolnej TV program a Nový čas... čo tak si určiť priority práve v sprehladnení a sfunkčnení stránky pre vlastných návštevníkov, kým sa sem nasáčkujú takéto nadbytočnosti? Aha, a ešte ma čaká KAPČA, keďže som písal dlho tak prvé opísanie mi aj tak nezoberie, reload predsunutého obrázka nie je žiadny, takže bude treba ho prepísať na druhýkrát a potom sa uvidí... Na každom kroku užívatelské nepríjemnosti a prekážky, že díky. Aj za to zrušenie prezývky ktorú som mal registrovane evidovanú na zive. Táto "nová" = posledná verzia je overene dlhodobým zhoršením o 2 stupne, už asi rok a pol, a stále bez nápravy.
Kľúčové slová: Video zive sk
14 príspevkov
wwwwwwwwwwww
24.9.2015 08:54 | |
+0 -0
Reagovať
Porad sa na TRT-com fore nebude?
wwwwwwwwwwww
24.9.2015 09:12 | |
+0 -0
Reagovať
http://zip.er.cz/madarhodasz
wwwwwwwwwwww
24.9.2015 09:28 | |
+0 -0
Reagovať
dokedy ?

http://www.fastimages.eu/images/snmkavqv.png

http://www.fastimages.eu/images/snmkavqv.png

http://www.fastimages.eu/images/snmkavqv.png

http://www.fastimages.eu/images/snmkavqv.png
vetrooo
9.8.2017 10:14 | |
+1 -0
Reagovať
Ha, ha, ha a to ja som si myslel že sa nikto nesťažuje. A len s ľútosťou niektorí užívatelia sledujú pád technologického webu. Dokonca mi už ani na súkromný email neodpovedali. Žive žive kam sa rútiš. Podotýkam je rok 2017 a na ten istý problém s vyhľadaním videa som narazil aj ja a písal som email a ani odpoveď mi neprišla. Pred dvomi rokmi prišla aspoň odpoveď na moju pripomienku ohľadne zoznamu tém. Ale stránku neupravili, tak ako sľúbili. Idú tým istým smerom ako MS= kašleme na užívateľov, hlavne že prachy idú.
vetrooo
23.4.2018 20:46 | |
+1 -0
Reagovať
Je 04/2018, stránka tuším po novom roku prešla daľším faceliftom. Zase samozrejme k horšiemu. Priame zobrazenie reakcií forá naboku zmizlo. Vo fore nieje vidieť kde pribudla nová reakcia. Články prevydávajú z večera na ráno znovu a častejšie. Tu som sa pristihol že čítam zo záujmom svoju reakciu spred roka. Žiadne odlíšenie vlastných reakcií neexistuje. Tákto chudobne nevyzerali, nefungovali ani niektoré forá v 90tych rokoch a to je teda čo povedať.