O tomto fóre a Živé.sk | Fórum

miklik61
9.4.2014 07:13
Pridať do obľúbených
Nový web a fórum - pripomienky
Dobrý deň, mám nejaké pripomienky po zmene dizajnu - vo fóre chýbajú témy, ktoré boli v starom fóre pripnuté navrchu. Napríklad v rubrike Pripojenie na internet - viď priložený obrázok. Väčšinou sú to témy, v ktorých sa najviac diskutovalo, takže je to veľká škoda. Používanie prihlasovania len cez azet konto nepovažujem za najšťastnejšie riešenie. Napríklad sa mi nepodarilo zaregistrovať sa pod starým nickom, ktorý som používal na zive.sk a aj na stránke mobilmania.azet.sk - teraz sa s nim prihlasit neda ani tu ani na azet.sk a pri registracii na azet mi pise, ze je meno uz pouzite :( Na nový dizajn si určite zvyknem, ani nenadchne, ani nepobúri :)
Kľúčové slová: web, forum, zive.sk
48 príspevkov
bugmenot2
9.4.2014 13:16 | |
+0 -0
Reagovať
Chcel som (prihlásený pod azetom) napísať reakciu do článku "Redizajnovali sme a spojili sily. Čo by ste mali vedieť? ", a napriek tomu že v pravom hornom rohu svietilo že som prihlásený, eakciu som nemohol napísať. Zrejme kvôli nepovoleniu "cookies 3.strán" v ojom prehliadači. Kvôli tomu si ich zapínať a nastavovať nebudem.

Moja poznámka chcela smerovať ku dizajnu fóra; to je po novom strašné. Dúfam že vrátite a zachováte pôvodný dizajn forum.zive.sk (ešte pred pár hodinami fungovalo, no zničili ste ho), v súčasnom sa velmi ťažko orientuje, vyhladávanie nefunguje, a v neposlednom rade, zmazali ste zrejme všetky vložené obrázky ako je napríklad meranie rýchlosti zo speedtestu a podobne.
Toto len logicky tipujem, pretože "vzorové" fórum Orange Fiber TV, som po pohrome vôbec nenašiel. (n)
Filip_Hanker
9.4.2014 13:57 | |
+0 -0
Reagovať
chybu s nemožnosťou diskutovania pod článkami ani upravenia príspevku oppravíme. Ospravedlňujem sa.

Pri fóre plánujeme vyhľadávanie zlepšiť. Prosíme o trpezlivosť najbližšie dni.
dzvajdz
9.4.2014 13:58 | |
+1 -0
Reagovať
nemienim sa prisposobovat k vasim vymyslom, z coho vy mate zisk, len preto, lebo niekto chce nasilu zvysit pocet registracii na azete... stoji ma to cas, data, energiu, takze aj peniaze navyse... a prispievat vyhradne len cez azet povazujem za diskriminujuce... nie ste az taki kvalitni, aby tu clovek musel nasilu ostavat... (n)
majokn
9.4.2014 14:34 | |
+0 -0
Reagovať
No ja to teda vidím veľmi blede s ďalšou popularitou tohto servera... 2 posledné príspevky vo fóre tam trčia už dve hodiny a všetci na odpovede kašlú, reakcie na nový dizajn a funkčnosť skôr negatívne ako pozitívne, nútené prihlasovanie... Vyzerá to tak, že všetci tunajší "klasici" sú už medzi bratmi na českom fóre...
bugmenot2
9.4.2014 15:54 | |
+0 -0
Reagovať
Rozdelenie poradne a fóra bolo imho chybou, teraz je to jeden neprehladný mišmaš.
Ešteže už opravili chýbajúci všeobecný zoznam príspevkov v poradni.

Takisto je mišmaš na hlavnej stránke, v nadpisoch bleskoviek, ktoré sú neprehladne pomiešané s príspevkami z mobilmanie (tá ma takmer nikdy nezaujímala, ako bol polrok dlhý).
Myslím že farby časov v bleskovkách sú zvolené chybne, keďže sú všetky zelenou farbou - a tá predsa náleží článkom zo Zive. Mobilmania má farbu bordovú.

S týmito postrehmi sa tu "namáham" len preto, že mi to bije čerstvo do očí, inak predpokladám že sem ďalej nebudem písať takmer nič. Aj keď si myslím, že som sa občasne zapájal aj s nejakou radou, postrehom k veci, či som sa na niečo spýtal v poradni. A občas som prispel ku všeobecnému talafateniu, ktoré sa mohlo javiť nie presne k článku, ale na jeho motívy.
Prezývku som schválne nemal žiadnu ustálenú.
Toto je tiež nedostatok prihlasovania cez azet - veď predsa sa sem rovno hlásime pod e-mailovou adresou... (za "prezývkou" už len stačí dodať @azet.sk) = spam friendly +informačno služobné zneužívanie friendly.
A azet ešte vyžaduje pravdivé údaje v registračných podmienkach + overenie na mobilné číslo. To by som rád vedel, či to číslo musí byť unikátne, pretože o tejto tematike sa nikde nezmieňujú.
Ináč by som uvádzal trebárs číslo na vrátnicu, kde by pán vrátnik každému záujemcovi oznámil jeho overovací kód, nutný pre založenie prezývky(účtu) na azete, bez ktorej sa sem nedá prispievať.
neo227
9.4.2014 17:55 | |
+0 -0
Reagovať
ja navrhujem len jedno ... ze je to celee doooo jeee baaa neeee ... absolutne sa mi to nepaci ... klasicke zive bolo milionkrat krajsie a mobilmania uz nic nemala k veci pisane , mali ju zrusit a zive malo ostat zive .. nic to no ..snad aspon zive cz ostava klasicky rychlo prehladne :) dakujem za do sra ty dalsi web :) len tak dalej , ocenujem tu snahu :)
show
9.4.2014 21:05 | |
+0 -0
Reagovať
ako sa dá reagovať na príspevok konkrétneho užívateľa ? Nevidím tlačidlo odpovedať.
show
9.4.2014 21:19 | |
+0 -0
Reagovať
pridať avatar je podmienené adminom. Ja som to skúšal, ale bol mi obrázok-avatar (môj obľúbený) zamietnutý. Azet, to si ozaj myslíte, že vám niekto zavesí svoju reálnu fotku ? Ak áno, budete musieť počkať odhadujem tak milión rokov.
show
9.4.2014 21:42 | |
+1 -0
Reagovať
uuuups a znova - druhý krát - mi admin zrušil avatar. Ďakujem. Už si mažem záložku "žive.sk"
-----
Ruším účet show@zive.sk. Bolo mi potešením. Pekne ste to domrvili.
CTRL-ALT-DEL1
9.4.2014 22:20 | |
+1 -0
Reagovať
Páni, bolo mi česť s vami tie roky spolupracovať, ale na toto tu ja fakt nemám žalúdok. Snáď sa v budúcnosti všetci zídeme na nejakom normálnom IT fóre a nie na azeťáckom bordeli pre puberťákov.
CTRL-ALT-DEL (n)