Microsoft Office a ďalšie kancelárske programy | Fórum

mzak
14.9.2017 17:35
Pridať do obľúbených
Neuložená práca Microsoft word
Dobrý deň, veľmi vás prosím o pomoc píšem magisterskú prácu a všetko to čo som dnes v knižnici napísala nemôžem nájsť. Mám nastavený autosave dokonca som to aj sama ukladala manuálne a niekde sa mi stratila všetka moja práca od 12 do 15 hodiny. Všetky štandardné postupy z internetových návodov som skúsila. Prosím poraďte :(
Kľúčové slová: Microsoft word neulozena praca
2 príspevky
ahasver.chamachir
14.9.2017 18:17 | |
+0 -0
Reagovať
zálohy pre MS Word majú prípony *.asd.

Hľadaj ASD, ideálne cestou Total Commander, s povolením zobrazenia skrytých a systémových súborov a súborov určených iba na čítanie.

Zálohy pre MS Word je možné nastavovať priebežne, v časovom intervale, napríklad každú jednu minútu čím sa automaticky prepisuje príraskovou metódou dookola detto súbor. (ak vypadne napájanie, stratíš iba fonty za poslednú minútu práce, u niekoho to bude fofrem natrepaná stránka f;A4).

Zálohy sa dajú nastaviť o.i. ako bonus ešte aj zrkadlovo, niekde do preddefinovanej zložky na vhodné úložisko, teda budú sa ukladať aj duplicitne v prípade výpadku napájania alebo havárie disku či pádu systému.

Tebe by som nezveril ani umývanie podlahy ak vykvasíš hociakú učňovku v tomto boľševickom, zločineckom, eštébáckom bordeli zvanom Sľovensko.

https://kb.uwex.uwc.edu/page.php?id=40001

Tu, v tejto mafiánskej krajine ošetrovanej pred zákonným kriminálom boľševikov a eštébakov justičnou, židoboľševickou talármafiou, zostali už len okrem prestarnutých, komunistami vypatlaných, za ostnatým drôtom odborne prevychovaných poslušných opíc v podobne geriatrov, škaredí a sprostí - tupí voliči komunistickej mafie zlodejov a ***ov, ktorým sa náramne pri zlodejine darí.
1vlado3
20.9.2017 13:20 | |
+0 -0
Reagovať
Ak este nebude neskoro, tak skus toto
http://www.blog4all.sk/ako-obnovit-neulozeny-dokument-vo-worde-exceli-powerpointe/
pripadne skus pozriet sem, ci tam nemas nejaky temp subor...
c:\users\menouzivatela\AppData\Roaming\Microsoft\Word\