Microsoft Office a ďalšie kancelárske programy | Fórum

baloo122
17.3.2017 19:22
Pridať do obľúbených
vancbfi ... ako sa toho zbavit
Dobry den, ma tu niekto skusenost s priponou suboru VANCBFI, ktora sa jednoducho objavila vo vsetkych word, excel, pdf, txt suboroch a samozrejme ziaden tento subor nemozem otvorit aj pri zmene pripony na doc, pdf a podobne. Skusal som vselico, navody na obnovenie suborov a xy dalsich navodov na opravu chyb. NEPOMOHLO. Mozno pomoze niekto tu. Dakujem za odpoved
Kľúčové slová: word
2 príspevky
endurodanonr
18.3.2017 07:31 | |
+0 -0
Reagovať
podla mna je to najskor nejaky kryptovirus. tie sifruju prave tieto typy suborov. pozri ci sa v adresari s tymto suborom nenachadza aj internetovy odkaz na poziadavku na vykupne
ahasver.chamachir
18.3.2017 09:15 | |
+0 -0
Reagovať
beznádejne stratené.

Ak bola prípona zmenená priamo s kryptovaním v súbore, nebol súbor premenovaný a znovu uložený pod zmenenou príponou, nepomôže ani recovery SW, ktorý vyhľadá na sektoroch zmazané hlavičky pred úpravou.

Záleží, kto vytvoril takto dokonalý kód.

Každý svojprávny človek si robí zálohy (prírastkovou, rozdielovou alebo úplnou metódou) okamžite len čo uloží svoju prácu alebo má nastavený automat s časovým zálohovaním.

Len pakovia sedia pred digitálnymi mašinami s otvorenými papulami a roztiahnutou riťou, ktorých zdegenerované matere vykotili na tento svet, preto tak aj vypadá touto našou lúzou volená boľševicko-eštébácka mafia ***ov a megazlodejov na Sľovensku z čias V.Mečiara, pokračujúc dodnes. Máme "socialistické istoty" a kriminálnikov boľševikov furt na slobode. Vivát.

Obnov si zálohu, určite ju máš, ako sa tak kukám na ľudovodemokratickú čvargu tohoto drbnutého národa, potomkov vykotených z milicionárskeho semena, logicky všetko úspešní, ambiciózni, protekční absolventi na VŠ v Sládkovičove, či medzi ostatnou pakážou dekanov po ošperkovaní písmenkami, Magor, hinž, Bc., JÚDr., PuDr., Dr., PhD., CsC.

Za tisíc rokov nedobehneme normálne krajiny s ***mi na čele v politike, zastrešujúc tento VUML bordel justičnou talármafiou eštébákmi naštepených vagabundov z radov prokurátorov a sudcov-protekčných grázlov.