Microsoft Office a ďalšie kancelárske programy | Fórum

robert.p
16.8.2016 07:30
Pridať do obľúbených
Prenos komentára v exceli z jedného hárku na druhý
Dobrý deň, vedel by mi prosím niekto upraviť makro v mojej tabuľke? O čo ide...prvá úprava tabuľky spočívala v tomto: ..mám tabuľku (je súčasťou väčšieho súboru, ale ten je momentálne nepodstatný...). Je zamknutá proti úpravám tak, aby sa dal ručne editovať len stĺpec B - "Popis prace". A teraz ten problém. Potreboval by som to nejako nastaviť tak, aby sa tam dal v uzamknutom stave (tak, ako je to teraz) vkladať komentár. toto mám vyriešené, len ešte potrebujem jednu úpravu a síce... ..dá sa upraviť to už upravené makro tak, aby sa spolu s bunkou preniesol aj komentár? Resp. dá sa to makro ešte upraviť tak, aby to prenieslo komentár zo zeleného hárku do toho červeného? Pri presune sa komentár stratí a potom je už problém dohľadávať čo v ňom bolo a dopisovať to znova. Najmä pri väčšom počte záznamov. Ak to pomôže, komentár sa bude vpisovať len v stĺpci "B" Edit:// nedá sa mi to sem vložiť, tak ak sa niekto nájde, pošlem súbor emailom
Kľúčové slová: komentar
0 príspevkov
robert.p
24.11.2017 14:03 | |
+0 -0
Reagovať
Dobrý deň,
vedel by mi prosím niekto upraviť makro v mojej tabuľke? O čo ide...prvá úprava tabuľky spočívala v tomto:

..mám tabuľku (je súčasťou väčšieho súboru, ale ten je momentálne nepodstatný...). Je zamknutá proti úpravám tak, aby sa dal ručne editovať len stĺpec B - "Popis prace". A teraz ten problém. Potreboval by som to nejako nastaviť tak, aby sa tam dal v uzamknutom stave (tak, ako je to teraz) vkladať komentár.

toto mám vyriešené, len ešte potrebujem jednu úpravu a síce...

..dá sa upraviť to už upravené makro tak, aby sa spolu s bunkou preniesol aj komentár? Resp. dá sa to makro ešte upraviť tak, aby to prenieslo komentár zo zeleného hárku do toho červeného? Pri presune sa komentár stratí a potom je už problém dohľadávať čo v ňom bolo a dopisovať to znova. Najmä pri väčšom počte záznamov.
Ak to pomôže, komentár sa bude vpisovať len v stĺpci "B"

Edit:// nedá sa mi to sem vložiť, tak ak sa niekto nájde, pošlem súbor emailom