< Fórum

Hardvér

Najnovšie témy

• Ostatný hardware

Avermedia box TV 9 - problem s PAL

Mam problem s TV tunerem AverMedia box TV 9. Neumi automaticky nastavit typ Palu pro ruzne kanaly a nejde to dokonce nastavit ani rucne, takze bud jede zvuk u ceskych a nebo u zahranicnich kanalu z kabelovky. Manual je nic moc, ale nechce se mi verit...

22.4.2005 02:13 | Autor: totalzero
  • Úložné zariadenia

Je zrcadlo disku záloha?

Prosim o nazor zda zrcadleni disku na serveru je postacujici jako zaloha. nebo je to jen ochrana proti vypadku jednoho disku. Pokud odejdou oba disky vinou systemu je postacujici mit tyto data takto zalohovana . Je to bezna praxe , ze se nezalohuje n...

21.4.2005 23:47 | Autor: mmaaxx
  • Notebooky, netbooky

Wi-Fi v notebooku

Wi-Fi zatím neznám, ale chtěl bych ho do budoucna využívat.Mám otázku, když se u notebooku píše: Bezdrátová síť:Integrovaný čip Intel PRO/Wireless 2200BG 802.11b/g dual band Wifi certifikováno. Tak to znamená,ža nic už nic k tomu dokupovat nemusím ne...

21.4.2005 21:39 | Autor: new.age(smazano)
  • Procesory

kde kupit starsi duron alebo athlon?

Caute, kde by som mohol kupit starsi procesor Athlon alebo Duron do maximalnej frekvencie 1300MHz?

21.4.2005 20:16 | Autor: lubopp
  • Ostatný hardware

gamepad Xtech pc88

Zdravim, chtel bych slyset nazory na tento gamepad pc88 http://www.xtech.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=504&amp;Level=55 , jestli za ty prachy stoji (to nejspis stoji), spis zkusenosti apod, dik.

21.4.2005 20:06 | Autor: kolopotik
  • Notebooky, netbooky

Ktere PDA s USB host?

Vybiram PDA, zakladnim kriteriem je USB host. Jako idealni se jevi Acer n30, predevsim kvuli sve cene (6k). Ktere dalsi PDA maji USB host a nestoji 15k?

21.4.2005 19:55 | Autor: martycz
  • Notebooky, netbooky

Vyplatí se???

Myslíte si, že se vyplatí koupit v ElectroWorl** notebook Patriot 2000CZ : 14TFT, 1.2 GHZ, 128 RAM a 40 GB HDD za 12990????? :shock: :?:

21.4.2005 19:09 | Autor: actionmike
  • Ostatný hardware

Problem s usb myskou.

Kupil som novu usb mysku, ku staremu pocitacu (nejaky intel chipset a p3 633). Ma dva usb porty (asi 1.1), v jednom je tlaciaren (HP PSC1315) a v druhom tato myska. Problem ale je, ze sa ta myska kazdu chvilu vypina, ked sa s nou nepracuje. Uz som si...

21.4.2005 18:26 | Autor: cache
  • Ostatný hardware

Dualni vysilani ve WinFast TV2000XP Expert

Nemate nekdo zkusenosti s dualnim vysilanim u teto TV karty? U poradu, ktere vysilaji dualne mi nejde navolit druhy jazyk. Muzu si jenom nastavit mono, stereo, dual1 Dik

21.4.2005 16:11 | Autor: mario_plz
  • Grafické karty

Asus Extreme X600 vs. Mandrake 10.1

Zdravim. Presiel som na novsiu technologiu zobrazovacieho pripojenia grafickej karty PCIE. A mam problem s MDK, ktory mi sice odporuci ovladac, ktory obsahuje, ale ked dam test, tak dostanem chybove hlasenie EE Zariadenie nebolo najdene. Co vsetko j...

21.4.2005 15:54 | Autor: nexus_sk