Fórum

Najnovšie témy

• softvér

Cestina na americkych Windows

Ziji v U.S.A. a zakoupil jsem si zde PC AMD K-2 350MHz . Uzivam Win 98 U.S. verzi. Nainstaloval jsem si Ceskou klavesnici, ale pro pouziti na Americkych versich Word 2000,Corel draw , Print Screen DL je to nedostatecne.Pisi se znaky pouze s carkami. ...

19.12.1999 04:40 | Autor: Petr
  • softvér

Jak na adresy z Outlooku do Expresu?

Mam PalmIII a v nem veskerou osobni agendu, kterou synchronizuji do Outlooku. Outlook pouzivam i jako postovniho klienta a vse je v pohode. Ted jsem ovsem nucen prejit na Express jako postovniho klienta (moznost posilani mailu z nekolika adres, staho...

18.12.1999 21:11 | Autor: Mirek Lukes
  • softvér

ATX zdroj

Chtel bych se zeptat jake jsou vyhody ATX zdroje ?

18.12.1999 20:35 | Autor: Savage
  • softvér

Office

Mam anglicku verziu MS office 2000 premium a cesku verziu MS office 2000 premium.Rad pouzivam anglicke programy a preto som si naistaloval aj anglicke Windowsy ajOffice 2000 Premium anglicky. Neviem vsak, ako mu mam nanutit slovnik slovenskej,resp. c...

18.12.1999 09:50 | Autor: Joe
  • softvér

Jak spustit route automaticky pri startu Win 98 ?

Jak spustit route automaticky pri startu Win 98 ?Zatim vsechny moje pokusy skoncili tim, ze se route sousti cyklicky takovym zpusobem, ze nekdy pocitac nereaguje ani na Ctrl-C a musim ho tvrde restartovat.Vite nekdo, jak na to ?/potrebuji pridat jedn...

17.12.1999 14:03 | Autor: Petr Halas
  • ostatné IT témy

HP 610C

Tiskl jsem s LANDI TRANSLATOR,kdyz byl text na dve stranky,tak se me stalo,ze me tiskarna vynechala radek a na dalsi strance pokracovala bez tohoto radku. Dekuji

17.12.1999 13:43 | Autor: Vladimír Veselý
  • softvér

Font Kids CE

Mam font "Kids", ktory vsak nepodporuje slovenske (a ceske) znaky.Neviete, kde by som mohol ziskat font "Kids" s podporou ceskych a slovenskych znakov (CE)?

17.12.1999 13:41 | Autor: Peter Listiak
  • softvér

nezobrazování ikon spustených programů (vedle hodin)

Chtel jsem se zeptat, jestli nevite, jak nezobrazovat ikony spustenych programů vedle hodin ve Windows. Co zmenit v registrech, pripadne nejakou chytrou utilitku. Dekuji za odpovedIvan Krejcarek

17.12.1999 11:06 | Autor: Ivan Krejcárek
  • softvér

Seky ve Windows

Mám K6-2 350 64MB SDRAM a RIVU TNT,Mám operacni system win98, ktery se mi ale vzdy pri startu sekne, kdyz se nesekne jakmile spustim nejakou hru nebo program, tak bud zamrzne, nebo mi zacnou problikávat ruzne cary pres monitor asi po sekunde se to pa...

17.12.1999 11:02 | Autor: Martin
  • softvér

Stahování pošty v Outlook Expressu

Stuhuji v OE poštu z více serverů a zajímalo by mě, jestli se dá nějakým způsobem ovlivnit jejich pořadí.Díky.

17.12.1999 09:08 | Autor: Dušan Kukla