Fórum

Najnovšie témy

• softvér

zaseknuti mysi microsoft

do casto se mi stava ze kurzor mysi microsoft prippojena pres usb port ztuhne, a musim pocitat restarovat, kde muze byt chyba?s pozdravem J. B.

29.12.1999 16:38 | Autor: Jan Bachor
  • ostatné IT témy

Tuhnuti Matrox Millenium

Zdravím všechny a předem děkuji za radu.Po instalaci karty Matrox Millenium G200 SD PCI (Původně S3 Virge 375 - bez problémů)Počítač občas ztuhne, nefunguje ani Ctrl+Alt+Del. Pravidelně! se to stává u všech her s podporou 3D, většinou hned po spuštěn...

29.12.1999 16:26 | Autor: Jan Ziba
  • softvér

2GB limit AVI formatu - ako to vyriesit.

Ako eliminovat 2GB hranicu pri grabovani videa? Mam to stahovat nejakym specialnym softom alebo je to chyba hardwaru?

29.12.1999 16:05 | Autor: Sergej
  • ostatné IT témy

Problem po reinstalacii Win98

Zhruba po roku som sformatoval HD a reinstaloval Win98.Kratko nato system padola nebolo mozne ho znova nainstalovat-nebootoval startovaciu disketu ani po opakovanych pokusoch.Tak som to nechal tak a druhyden som viacmenej nahodne skusil zapnut PC aon...

29.12.1999 16:00 | Autor: Jan Tencer
  • ostatné IT témy

Problém s ovladačem Caviáru

Mám disk WDC AC2850F o velikosti 852MB. Kvůli starém boardu 486 jsem měl nainstalován ovladač Data Lifeguard EZ. Nyní jsem zupgradoval na Pentium a chtěl jsem ovladač odinstalovat. nedokázal to ani fdisk ani Partition Magic. Potom jse to zkusil přímo...

29.12.1999 15:53 | Autor: Ike
  • ostatné IT témy

jeste jednou pamet

mohl bych dat do DIMM1 pamet na 100MHz a do DIMM2 na 66MHz? Nebude se to nejak hadat nebo to normalne pobezi?

29.12.1999 15:48 | Autor: Bocek
  • ostatné IT témy

TCP/IP přes LPT

Potřeboval bych sesíťovat dva počítače pomocí TCP/IP protokolu a chtěl bych to přes LPT port. Aby na tom běžel Intranet a stejný věci jako na normální síťi. Existuje nějaká utilita, která to umožňuje, něco jako Softwarová síťovka na LPT ? Existuje ta...

29.12.1999 09:19 | Autor: Zdeněk Štěpánek
  • ostatné IT témy

Rage128 - refresh rate

Mám problém s kartou ATI RAge 128 Fury-nelze nastavit refresh monitoru více než 75Hz, není to omezeno monitorem, zkoušel jsem i 17" monitor, nastaven jako k okamžitému použití. Nepomohla ani utilita Rage128Tweaker, ani ruční zásah do registrů.Kolega ...

29.12.1999 03:00 | Autor: P.hrbek
  • softvér

Nastavenie tlačiarne pod Windows NT

Používam Windows NT Workstation CZ 4.0 s nainštalovaným SP5. Chcem pripojiť sieťovú tlačiareň HP LJ 4LM, ktorá je pripojená k počítači s W95. Štandartne ju pripojím cez Explorera a celá sa nainštaluje. Pri pokusu o vytlačení skúšobnej stránky sa ohlá...

28.12.1999 13:24 | Autor: Horváth Gejza
  • softvér

Win 2000 a Excel

Na instalaci Win 2000 a Office 97 při spuštění Excelu je hláška na chybějící knihovnu a excel se nespustí. Při spuštění téže instalace Office pod jiným OS(několikasystémový PC) chodí vše normálně.

28.12.1999 12:00 | Autor: Marek Ševčík