Fórum

Najnovšie témy

• ostatné IT témy

Více zvuků současně

Měl bych dotaz ohledně současného spuštěnívíce zvuků přes zvukovou kartu (mám SB 128).Kdykoliv je zvuková karta používána nějakýmprogramem,např. Winamp,a já se přesto pokusímpřehrát další zvuk současně,tak se miobjeví chybové hlášení,že je zařízení j...

23.1.2000 07:54 | Autor: Sende
  • softvér

A2 na A4 format

Poslem dokument (napr. z Wordu) formatu A2 na tlaciaren, ale tlaciaren je formatu A4. Preto by som chcel vediet, ci existuje program, ktory by format A2 rozkuskoval na x-stran formatu A4.Na Internete som nasiel shareware FinePrint, ale ten iba zmenso...

23.1.2000 07:27 | Autor: Joe
  • ostatné IT témy

Sledovani teploty procesoru na FIC PA2013

Mam desku FIC PA2013, ktera podle manualu umi merit teplotu procesoru, a pokud se prehriva, tak ma generovat nejake warningy. Ovsem me se tak nestalo, kdyz se mi jenou zastavil veracek (smejd) a procesor se prehral, tak se to normalne regulerne slozi...

23.1.2000 07:06 | Autor: Ondra
  • softvér

Regist Windows98+Emm386

Mám problémy s registry.Stále my Windows píší,že došlo k chybě při kontrole registru.Musim počítač restartovat a proběhne v DOSovském prostředí záloha a obnova registru,ale tím to nekončí.Tento cyklus se může opakovat mnohokrát.Nevím co s tím.Dále mě...

23.1.2000 06:49 | Autor: Zbyněk Bezdíček
  • softvér

MS Excel

Ma problem v Excelu 95/97. (2000 jsem zatim netestoval). Pri kopirovani tabulek z americkych HTML stranek (kde misto desetine carky pouzivaji tecku) do Excelu, ma tento program sklony delat z malych cisel datum (1.38 = 1.1.1938). Nastaveni formatu bu...

23.1.2000 06:20 | Autor: Petr
  • softvér

Příjemcům se neobjevuje na e-mail naše adresa.

23.1.2000 06:16 | Autor: Daniel Schmidt
  • softvér

Terminal Services Client

Neznate nekdo nejakeho klienta pro DOS?Vim ,ze to delala nejaka firma, ale nevim jak se jmenuje. Tak mi prosim sdelte aspon nazev firmy. Diky.Taky bych potreboval klienta, ktery zvlada 16bit color.

22.1.2000 23:46 | Autor: Kolotz
  • softvér

Tisk u HP 710C ve Windows 98

Nevím, ale podle mého jsou ovladače HP velmi špatné. Nevím, jak jinak si vysvětlit to, že mi tiskárna netiskne ě, ř, ů. S českým ovladačem. Jak na to, nevíte někdo? Předem dík.

22.1.2000 16:49 | Autor: Tomáš Linda
  • softvér

Explorer provedl neplatnou operaci

Po nainstalovani Office 2000 se po spusteni W98 objevi hlaska program Explorer provedl neplatnou operaci a do W98 se uz nelze dostat, a to ani v nouzovem rezimu. Je nutne preinstalovat cele W98??

22.1.2000 14:53 | Autor: Jaromír Procházka
  • softvér

jak odstranit sipku u ikony zastupce

ak odstranit sipku u ikony zastupce na pracovni plose ve windows

22.1.2000 14:43 | Autor: Johnboy