Fórum

Najnovšie témy

• softvér

problémy s okny

Děti si hrály a způsobily zvětšení oken tak, že není vidět spodní tlačítka, kterými se dá změnit veškeré potřebné. Tlačítka jako použít či OK. Můžete mi poradit jak okna zmenšit. Přes ovládací panely z výše uvedených důvodů nelze.

7.2.2000 23:32 | Autor: Pavlína
  • ostatné IT témy

už zase pročištění tel. linky

Už asi tisickrát sem tady slyšel: Nechte si vyčistit od telekomunistu linku, pomáhá to. Ale nikdy sem tady nečet, na koho se mam obratit. Jestli na městskou ustřednu? Nebo jim mam poslat mail (a kam) a oni přijedou (tomu nevěřím). Poradtě mi prosím, ...

7.2.2000 23:29 | Autor: Hurricane
  • softvér

Celeron a násobek

Mam celerona do slot1 a ma nasobek 4,5 (je to 300A) a slišel jsem že se to da zapomoci zásahů do prcesoru změnit ...

7.2.2000 20:46 | Autor: Martin
  • softvér

Ovladac pro Nt4 Ati ALL-IN-WONDER 128

nevi nekdo, kde sehnat ovladac pro Nt4 pro tuto grafickou kartu. Na instalacnim Cd-ROM neni a na ati strankach take neni k nalezeni. Pokud je nekdo ma tak at je prosim posle na muj email, nebo mi napise kde je stahnout .

7.2.2000 20:16 | Autor: Petr
  • ostatné IT témy

Napalovacka

mam problem a napalovackou ACER 6206A. pri akomkolvek pokuse o napalovanie vypisuje Buffer underrun, nezavisle od nastavenia alebo umiestnenia zdrojoveho suboru. konfiguracia: PII-333, 64MB RAM, WD 2.5GB, WIN98, WINONCD 3.6, zapojena na druhom kanaly...

7.2.2000 19:33 | Autor: AL
  • ostatné IT témy

Jaká deska má zároveň SDRAM, 133MHz, 4xAGP,UltraATA 66

Jediné, co mě napadá je Via Apollo Pro133A.Jak je to s její kvalitou a možností přetaktování Celeronů? Má kvalitní BIOS?Nebo nenašla by se do 5500,- nějaká lepší?

7.2.2000 19:22 | Autor: Garfield
  • softvér

ATA66 - Jak se projeví na výkonu

Chtěl bych koupit kvalitní desku Octek Rhino II se ZX chipsetem. Ten nepodporuje ATA66. Dělám chybu? Dík.

7.2.2000 19:12 | Autor: JB
  • softvér

Reinstal WIN95-zaloha Exchange, prechod na Outlook

Prosim o radu: Potrebujem preinstalovat Windows 95 s e-mailovym klientom Exchange tak, aby mi ostali uz prijate archivovane e-maily. Ako si urobit zalohu?Po instalacii Windows 95 chcem prejst na postoveho klienta Outlook z Office 97. Ako si mam korek...

7.2.2000 19:07 | Autor: Ali
  • softvér

asociace we win98

musel jsem nainstalovat xing player. Potrebuju aby se mi .mpg prehravaly v win media playeru nebo v real playeru. Jak na to. A vubec obecne jak menit typ programu v nemz wokna oteviraji urcity typ souboru?

7.2.2000 14:05 | Autor: Jirka
  • ostatné IT témy

Cladič na Penium II

Jaký mám koupit chladič na Pentium II? Koúpil jsem chladič určený pro Pentium II, ale nepasuje mi. Nevím jaký teda mám koupit.

6.2.2000 23:43 | Autor: Michal Mucha