Fórum

Najnovšie témy

• softvér

Rozdělení HD

Jak dodatečně přerozdělím HD na více partitions ( mám jednu, na ní Windows2000 Beta3 na NTFS).Chci ještě další 2 : na FAT32 a Linux. Nemá tolik všude chválený program PQMagic.

13.2.2000 19:43 | Autor: Firma BHPLET
  • softvér

Registry w98

Existuje nejaka utilitka co mi vypise co se spousti na zacatku systemu? nejen slozku po spusteni, ale i veci ktery nejsou az tak uplne viditelny. zkratka neco jak byl autoexec u dosu. Soubor po souboru vypsany co se deje pri bootu a startu. pripadne ...

13.2.2000 19:29 | Autor: jude
  • ostatné IT témy

ATI TV Wonder - problém se zvukem u českých kanálů

Koupil jsem TV kartu ATI, kompatibilni s grafikou, strcim tam konektor anteny a rup, nejde (tedy spise obcas vynechava) zvuk u ceskych kanalu. Nevite nekdo jak na to?

13.2.2000 19:14 | Autor: Wemínko
  • softvér

Problem s Windows 2000 a modemom

Mam modem Sysgration 33600. Po nainstalovani Windows 2000 sa nemozem dostat na internet.Ked stlacim tlacidlo Conect, v reproduktoroch pocut asi 2 sekundy oznamovaci ton a potom sa modem odpoji.Dokonca ani nezacne vytacat cislo.Pod Win 98 bolo vsetko ...

13.2.2000 13:18 | Autor: tomas
  • softvér

Rozdělení nainstalovaného HD

Na HD mám nainstalován systém Windows 2000 Beta3 (1 partition na HD) na NTFS. Jak mám na HD dodatečně na určitém prostoru HD vytvořit druhou partition FAT32 ?

13.2.2000 11:58 | Autor: Jiří Jonáš
  • softvér

Dianástavec ano či ne?

Kdo má zkušenosti s jakýmkoli DIANÁSTAVCEM na skenery? Jak to funguje? Jaká je kvalita skenovaných diapozitivů? Kolik stojí a dá se někde vyzkoušet?

13.2.2000 10:54 | Autor: Vašek Vávra
  • softvér

Matrox G400 DH

Shanim utilitku na pretaktovani Matroxe g400, a odkaz na nejnovejsi drivery. Predem mnohokrat dekuji. Vas Ales Kruml

13.2.2000 00:05 | Autor: Aleš Kruml
  • softvér

Jak omezit RAM ?

Počítač s 40MB RAM nesprávně počítá adresy oblasti 33-40MB (chyba na MB) a jeho výkon proti HW konfiguraci s 16MB RAM je poloviční.Jak zařídit, aby systém Win95 tuto oblast nepoužíval - nejlépe aby ji vůbec neznal ?Díky.

12.2.2000 20:50 | Autor: Fous
  • softvér

HTML - odkazy a nechtěné podtržení

Udělám odkaz přes nejdříve text a potom ještě malý butonek vedle more info. Za textem nebo před butonkem se mi zobrazují konce jakoby podtržení? Čím to je?Příklad na straněhttp://www.premiant.cz/list_tours.aspDělá to jak Explorer - pouze před butonky...

12.2.2000 20:31 | Autor: Miroslav Koula
  • softvér

Blikání ve hrách

Ve hrách Driver a NHL2000, mi při hraní začne blikat obraz, takže se nedá vůbec hrát.Uvodní loga a menu ty jsou uplne v pohode ale když dojde k hraní tak to nejde. Zkoušel jsem všechny rozlišení, barevné hloubky a nic. Ale u ostatních namakaných nový...

11.2.2000 22:26 | Autor: s-man