Fórum

Najnovšie témy

• softvér

Restartování počítače při spuštění DOS aplikace

Chci nainstalovat na čistý HD WIN98, ale při spuštění setupu se počítač restartuje. To samé bylo i u Win95 z diskety. Nevim cim by to mohlo byt... A vy?

10.2.2000 03:17 | Autor: Wemínko
  • softvér

Reinstalace W98

HELPJak mám přeinstalovat W98. Nejdou nastartovat ani v nouzovým režimu a potřebuju je přeinstalovat tak, aby mi zůstaly ostatní programy netknutý.Když spustím SETUP v DOSu, tak po chvíli vyběhne hláška, že už tam Windy jsou. Jak to zařídit? Díky za ...

10.2.2000 03:05 | Autor: Jarda CIPRYÁN
  • ostatné IT témy

Lepší koupě: Celeron 400 či 366 Mhz?

Cenový rozdíl je mezi nimi velice malý, jde mi spíš o to, jaké kdo má zkušenosti s přetaktováním Celeronu 400 a 366?

9.2.2000 21:56 | Autor: Garfield
  • ostatné IT témy

Problém s modemem

Mám malej problém. Koupil jsem si interní modem Askey 56Kbps. Po úspěšné instalaci do Win95, mi při vytočení hlásí Není oznamovací tón. Zkontrolujte, je-li správně připojen k tel. lince. Přitom v natavení modemu je vypnuto Vyčkej na oznamovací tón.Ja...

9.2.2000 20:42 | Autor: Libor Štejdýř
  • ostatné IT témy

Nejede mi cd-rom.

Můj problém je s cd-rom Mitsumi 32x.Po připojeni k desce(abit ph5)způsobuje zamrznutí počítače při startování WIN98.Stane se to při načítání ovladačů,ale ovladače pro cd-rom jsem nenašel, abych je mohl odstranit a použít ovladače pro autoexec a confi...

9.2.2000 13:13 | Autor: Kamil Franta
  • ostatné IT témy

2x DIMM, 2x RIMM jak to funguje dohromady?

Jak funguje dohromady 2x DIMM, 2x RIMM na desce (konkretne deska Microstar MS-6192)?Kdyz bych nyni koupil pamet do DIMM, a potom do RIMM, mohl bych je kombinovat nebo ne?Nevite nekdo jak to funguje?

9.2.2000 12:52 | Autor: Garfield
  • ostatné IT témy

FIC VA-503+ a 100MHz paměť

Vlastním základní desku FIC VA-503+, na ní mi běží procesor Intel 233MHz MMX a chci si koupit paměť 64 MB SDRAM. Ale nevím jestli můžu koupit 100 MHz, když procesor běží na 66MHz externí frekvenci. Prosím PORAĎTE!!!!!

9.2.2000 11:32 | Autor: zokl
  • softvér

Ako zistiť prihlásených užívateľov v NT Workstation

Vo W95 je utilita Sledování sítě, v ktorej sa dá zistiť, kto je práve pripojený k počítači a aké sdielané prostriedky používa. Ako sa to dá zistiť vo Windows NT 4.0 Workstation ?

9.2.2000 11:02 | Autor: Horváth Gejza
  • softvér

Jak přetaktovat Cel400 na 500Mhz

Mám desku QDI Advance5 Via/133 a Celeron400(PPGA).V Biosu jsem nastavil 6x83, Windows naběhly v pohodě. Potom jsem zkusil spustit hru (UT:Demo), ta se ale hned kousla. A po resetu uz nanabehly Windows. Scandisk zjistil na disku zpoustu chyb(nic neopr...

9.2.2000 10:26 | Autor: Honza
  • ostatné IT témy

Interní ZIP

Nevíte někdo jestli jde (a popřípadě jak) zprovoznit interní (IDE) ZIP100 mechaniku pod dosem? Zrovna včera mi vyhnily Windowsy a já neměl zazálohovaný nějaký dokumenty, tak sem musel připojit starou dobrou ZIPku přes PP.Předem dík.

9.2.2000 06:47 | Autor: Peca