Diskusia: Slovenská hra Noybe žne úspech medzi používateľmi

4 príspevky
zuzu
26.1.2015 12:43 | |
+9 -8
Reagovať
kokos toto je ze jaka inzercia... clanok s vypovednou hodnotou dohromady nic ale reklama jede
Anonym
27.1.2015 07:51 | |
+1 -1
Ja tiež, hurá Slováci, že úspech, budeme hrdí. Čítam, čítam čítam, samé omáčky o ničom, pozriem video - oh to je blbosť, pokračujem v čítaní a "v SLOVENSKOM obchode s aplikáciami pre iOS App Store.". Oh môj bože! V Slovenskom obchode s minimom užívateľov, kde funguje u väčšiny to čo aj u mňa, prednostne vyskúšať niečo domáce. Tak skúsili túto "hru" a vymazali.
.
Pritom tu máme skutočnú bombu, ktorú vytvoril v ČR študujúci Slovák, používajú to možno aj stotisíce ľudí denne, aj vďaka tomu že z neho čerpajú iné nadväzujúce projekty. Napriek tomu zive.sk o ňom nevie, autor kašle na zive ani im nedal vedieť, zive.sk pochváli iný projekt a nám pravidelne servírujú bomba správy o v poradi 958 výpredaji na Steame.
Projekt má adresu http://isthereanydeal.com/ , zive.sk ho spomenulo poznámkou až na základe čitateľov tu http://www.zive.sk/clanok/98202/razer-ma-aplikaciu-pre-pocitace-ktora-hracom-setri-peniaze­ a kto si nainštaluje EnhancedSteam (ktorý vznikol neskôr ako jednotiaci projekt viacerých) http://www.enhancedsteam.com/ do chrome alebo firefoxu, má perfektnú predstavu o "výhodných" výpredajoch na steame, koľko hráčov hrá tu hru (nič nepoteší viac ako mŕtvy multiplayer) a obohatí sa o zistenie, že vďaka reklame na zive.sk s bomba steam výpredajmi preplatil mnohé hry o pekný kus.
V isthereanydeal si nastavím o aké hry mám záujem, v akej cene a ak sa splnia podmienky, dostanem email. Tak isto denne dostávam emaily o nový balíkoch. Používa to obrovské množstvo ľudí, zive.sk o tom netuší.
Toľko ku kvalite zive.sk, ktoré nám tu servíruje články o black friday výpredajoch, pretože neexistuje vhodný preklad do slovenčiny.
V oblasti hier by bolo ešte pár SK projektov pôsobiacich celosvetovo, ktorých autori necítia potrebu dať zive.sk o sebe vedieť. Za to v zahr. magazínoch boli.
Ale zas čo očakávať od webu, ktorý ignoruje http://www.reddit.com/ kde komunikujú priamo vývojári, manažéri z herného biznisu so zákazníkmi, hráčmi. Oproti tomu FB, G+ je neprehľadný, otravný hnus.
Dreamer8
26.1.2015 15:42 | |
+7 -1
Aka reklama ked je to zadarmo? Hra od Slovakov sa presadila medzi zahranicnymi. Ja clanok ocenujem, hry na mobile prilis nehram (aj kvoli ovladaniu), takze to ani tak nesledujem, ale toto ma aj ine ovladanie, takze by som si ju vyskusal, ak by bola pre Android, snad tomu pomoze aj tento clanok.
.
Nechapem ked ma niekto potrebu vsetko kritizovat, hlavne ak je to neopravnene.
zuzu
27.1.2015 09:22 | |
+0 -0
Dreamer sak to sam hovoris ze tento clanok tomu pomoze... to je ta reklama.Dostat clanok o apke do zive.sk nie je len tak...

Dont get me wrong - ja fandim slovakom ktori su schopni urobit dieru do sveta, kludne aj tymto typkom.
Len mi ten clanok prisiel ze v podstate je o nicom ale upozornuje na apku a viem ze take nieco docielit neni jednoduche - tak to vlastne povazujem za inzerciu, nie clanok. howgh