14.1.2019 13:25 | MobilMania

Aktuálne akcie operátorov: Pozrite si podrobný prehľad

Ilustračná snímka (zdroj: Shutterstock.com)
Ilustračná snímka (zdroj: Shutterstock.com) Zdroj: Shutterstock

Akciové a iné zaujímavé ponuky v cenníkoch Orangeu, Telekomu, O2, 4ky a ďalších operátorov.

V rámci prehľadu uvádzame aktuálne a hlavné ponuky sieťových a značkových operátorov. Aktuálne sme zvýraznili aj vianočné ponuky poskytovateľov. 

Rýchly prechod na ponuku operátora:

Akcie sú platné k 14.1. 2019

Orange a FunFón

Bonus za prenos čísla 

 

Operátor ponúka bonus za prenos čísla od konkurencie do 150 eur na 20 mesiacov - novému aj existujúcemu zákazníkovi. Namiesto zľavy sa dajú získať aj ďalšie dáta.

článok
  web operátora

2 GB dát pre členov Navzájom zadarmo 

 

Ak patríte do skupiny Navzájom zadarmo, môžete získať 2 GB dát mesačne na polroka. Zakladateľ dostane výhodu na celý rok.

článok
 

Nonstop balíčky 

 

Operátor pridal do ponuky štyri neobmedzené balíčky vybraných služieb za poplatok. Pre aktiváciu musíte mať paušál aspoň za 15 eur.

článok
  web operátora

Veľa dát pri objednávke cez web 

 

Od operátora získate 2 alebo 5 GB dát mesačne na rok pri objednávke cez web. Objem dát závisí od zvoleného paušálu.

článok
  web operátora

Orange Love: Kombinácia služieb 

 

Ak si od poskytovateľa vezmete viacero fixných služieb, získate viac dát alebo televízne balíky zadarmo. Aktuálne je možné využívať balík už aj vtedy, ak nie ste v pokrytí optiky.

článok
   

FunFón: Nové balíky Smart

 

Za cenu 8, 12 a 20 eur si môžete nakombinovať minúty, SMS a dáta podľa vlastných predstáv. Napríklad za 8 eur si môžete zvoliť 100 minút, 100 SMS/MMS a 2 GB dát za 8 eur. Všetky jednotky platia aj v EÚ. 

článok
  web operátora

FunFón: 1 GB za 5 eur

 

 

Operátor má v ponuke dátový balíček s objemom 1 GB za 5 eur. Ďalšie obnovenia sú už za zvýhodnenú cenu 3 eurá, získate vždy opäť 1 GB.

 

článok
  web operátora

Navzájom zadarmo aj pre nízke paušály v Love

 

Ak máte v balíku Love paušály za zvýhodnenú cenu, môžu si aj členovia vytvoriť skupiny Navzájom zadarmo. Ich mesačný poplatok pritom nemusí byť aspoň 20 eur. 

 

článok
   

Neobmedzený paušál za 15 eur

 

Paušál s neobmedzenými volaniami, SMS a MMS v celej EÚ stojí 15 eur. V cene je aj 4 GB balík dát a dotovaný mobil.

článok
   

Výhodný študentský paušál

 

Operátor za 9 eur ponúka 100 minút, 50 SMS/MMS a 2 GB dát. Možné je aj dokupovanie ďalších dát - 1 GB stojí 1 euro.

článok

web operátora

Paušály Go

 

Programy Go obsahujú volania, SMS a viac dát podľa výšky poplatku. Program s neobmedzenými volaniami a SMS stojí 20 eur. 

článok

web operátora

Znížená cena dát pri Prime

 

Orange upravil cenu 1 GB balík z 8 na 6 eur mesačne. 0,2 GB balík stojí 2 eurá.

článok

web operátora

4G internet na doma

 

V ponuke sú dva balíky s FUP na úrovni 60 a 300 GB. Rýchlosti sú na úrovni 15/1 a 30/3 Mbit/s. Služba je dostupná pre viac ako 90 percent ľudí.

článok

Max Roaming

 

Operátor má balík pre vyššie paušály, ktorý obsahuje neobmedzené volania, SMS a 2 GB dát v EÚ. Zvýhodňuje aj cenu dát v iných krajinách. Obsahuje aj cestovné poistenie pre celú rodinu.

článok

web operátora

Lacnejšie služby v zahraničí a poistením

 

Za 2,90 eura mesačne získate zvýhodnené ceny volaní, SMS a dát v EÚ a v mnohých ďalších krajinách. Benefitom je cestovné poistenie pre vás a vašich blízkych.

článok

web operátora

Prima karta za polovicu

 

Karta za 5 eur s 10-eurovým kreditom cez e-shop. Volania do všetkých sietí stoja 0,09 až 0,12 eura za minútu, podľa počtu prevolaných minút. SMS a MMS sú za 0,06 eura.

článok

web operátora

Šikovná voľba za 1 euro

 

Program má klesajúce ceny hovorov i dát. V cene je predplatený jednoeurový kredit na služby. Spoločnosť ponúka bonusy pri spotrebe.

článok

web operátora

Zdieľanie dát a spojenie balíčkov

 

Jeden balík môžu využívať viacerí používatelia – dodatočná SIM karta stojí tri eurá mesačne. Alebo si môžete za poplatok spojiť viac balíkov dát do jedného.

 

web operátora

Vyššia rýchlosť po vyčerpaní

 

Po vyčerpaní dát z balíčka sa internet zastaví. Za jedno euro získate spomalený internet s rýchlosťou 0,13/0,13 Mbit/s. K nižším programom nie je dostupná.

článok

Roamingové dáta

 

V ponuke je viacero roamingových balíkov s dátami. Okrem krajín, ktoré patria do EÚ tu nájdete aj ďalšie destinácie.

web operátora

FunFón - internet na pol roka

 

Internet na pol roka získate po prenose čísla do FunFónu. Ponuka platí aj pri prenose z Orangeu. Mesačne získate 500 MB balík. 

článok

web operátora

Volania a správy zadarmo v rodine

 

Bezplatné volania a správy vo vlastnej sieti ako doplnok k bežným paušálom. Vzťahuje sa na päť členov rodiny či priateľov. Tí si medzi sebou môžu volať a písať neobmedzene zadarmo.

 

web operátora

Šikovná Prima

 

Na zákazníka čaká predplatenka s klesajúcou tarifou volaní i dát či zvýhodneným zahraničím. Za pravidelné dobíjanie získate výhody.

web operátora

Za správnosť a kompletnosť údajov nenesieme zodpovednosť, údaje sú informatívne. Trvanie ponúk, ich podmienky a detaily podliehajú zmenám. Vytvorené podľa tlačových správ a/alebo internetových stránok a informácií od komunikačných oddelení operátorov. Budeme radi, ak nám oznámite prípadné chyby.


 


Telekom

Programy Áno dostali viac dát    Operátor pridal do drahších programov ďalšie dáta bez navýšenia ceny. Napríklad program XL dostal ďalších 10 GB dát. Lacnejšie paušály sa ale ďalších dát nedočkali.

článok

 

web operátora

Easy: Ročné balíčky dát do konca januára   Telekom predáva balíky dát, ktoré platia počas 12 mesiacov. Ak predplatený objem dát neminiete, prenesú sa vám do ďalšieho mesiaca zadarmo. 

článok

 

web operátora

Chce klientov konkurentov 

 

Operátor sa rozhodol lákať aj zákazníkov, ktorí majú viazanosť u konkurencie. Zaplatí vám celú alebo časť zo zmluvnej pokuty. 

článok

 

 

Výhoda k mobilnej službe: Vyšší balík na rok 

 

Ak máte paušál a objednáte si fixnú službu, dostanete ako bonus vyšší variant  služby na jeden rok. 

článok

 

 

Vybrané služby na deň bez dátových obmedzení

 

K predplatenke Easy je možné získať za jedno euro na deň službu StreamOn, ktorá ponúka využívanie viacero hudobných a video služieb neobmedzene. 

článok

Juro karta za jedno euro

    

Operátor ponúka pre nových zákazníkov kartu s 5-eurovým kreditom za jedno euro. 

 

web operátora

StreamOn pre paušály

  Možnosť neobmedzene využívať niektoré služby počas mesiaca ponúka Telekom aj k starším programom Happy a Áno. Stojí 10 eur bez viazanosti a 8 eur s ňou. 

článok

web operátora

50 GB za 45 eur  

V ponuke operátora sa objavil veľký dátový balíček s 50 GB dát. Časť zákazníkov ho môže získať za tretinu, ak ho bude využívať ako fixný internet a splní aj ďalšie podmienky.

článok

Neobmedzené dáta na deň

 

V ponuke je denný internetový balíček za 4,99 eura mesačne. Počas jedného dňa môžete neobmedzene surfovať aj v 3G či 4G sieti. 

článok

web operátora

Internetové balíky pri Easy

 

V ponuke sú viaceré balíky dát. 2 GB balík stojí 8 eur, bonusom je 0,5 GB dát. Nechýba ani týždenný balíček s 1 GB objemom za 3 eurá.

 

web operátora

Denný balík pri Jurovi: 0,1 GB za 0,2 eura

 

Za 20 eurocentov získate 0,1 GB na deň. Po vyčerpaní si môžete balík aktivovať opakovane za rovnakých podmienok.

článok

web operátora

Juro: 0,5 GB za 2 eurá

 

S týždenným balíčkom získate za dve eurá 0,5 GB dát. Balík môžete aktivovať aj opakovane. Využívať môžete iba 2G a 3G sieť.

článok

web operátora

Juro karta

 

Predplatená karta ponúka minútu hovoru, správu a 1 MB dát za 2 eurocenty pri pravidelnom mesačnom dobíjaní. Ak si kredit nedobijete, ceny sa zvýšia na 5 eurocentov.

článok

web operátora

Magenta 1 pre biznis klientov

 

Päť programov pre podnikateľov, ktoré sa líšia podľa ceny. Všetky však obsahujú neobmedzené volania. K programom získate aj ďalšie služby.

článok

web operátora

Bonus za prenos čísla na predplatenku 

 

Ak si prenesiete číslo na Easy, získate výhodu v podobe dát. Okrem toho vám operátor dá aj bonusový kredit pri prvých troch dobitiach.

článok 

 

Malá Magenta

 

V ponuke je aj menšia Magenta 1. Môžete si do nej vybrať jednu pevnú a jednu mobilnú službu. Bonusom je odmena vo forme vybranej služby na celé obdobie viazanosti.

 

web operátora

Bonusy pre všetkých s Magentou 1

 

Všetci existujúci a noví klienti s Magentou 1 získavajú od operátora službu Telekom Cloud s celkovým objemom 20 GB a základnú pomoc k službe Pôjdeto Light

 

web operátora

Virtuálne číslo

 

Virtuálne číslo poslúži najmä vtedy, keď chcete predať nejaký tovar na internetovom bazári. Môžete využiť týždenný alebo mesačný variant. Služba stojí 2 eurá na týždeň, 3 eurá na mesiac.

článok

web operátora

Bonusové dáta k Magente

 

Ak máte od Telekomu aspoň jednu pevnú službu, k mobilnému paušálu získate bonusové dáta. Ide o 5 GB až 10 GB mesačne počas celej viazanosti. 

web operátora

Easy s bonusobým kreditom

 

K novej SIM karte si môžete zvoliť bonusový balík dát a bonusový kredit, alebo radšej vyšší začiatočný kredit na úvod. 

 

web operátora

Neobmedzené volania a správy

 

Ak máte známych v Telekome, môžete si prepojiť progamy v rámci Magenta 1. Môžete si medzi sebou volať a písať. Okrem toho získate k Áno aj bonusové dáta. 

 

web operátora

Zľava za objednávku cez web

 

Operátor vám dá jednorazovú zľavu 20 eur, ak si paušál objednáte cez web. 

web operátora

Dáta v roamingu

 

Telekom klientom s paušálom ponúka viaceré zvýhodnené roamingové dátové balíky. Okrem krajín EÚ, získate výhodnejšie dáta aj v ďalších krajinách.

web operátora

Za správnosť a kompletnosť údajov nenesieme zodpovednosť, údaje sú informatívne. Trvanie ponúk, ich podmienky a detaily podliehajú zmenám. Vytvorené podľa tlačových správ a/alebo internetových stránok a informácií od komunikačných oddelení operátorov. Budeme radi, ak nám oznámite prípadné chyby.


 

O2

Päťnásobok dát k drahým paušálom 

 

Ak využívate Zlatý alebo Platinový paušál, získate päťnásobok dát bez navýšenia ceny. Zmena sa týka aj nových klientov.

článok
  web operátora

100 GB dát cez 4G. Na jednom mieste

 

Provider pridal do ponuky 100 GB balík dát cez bežnú LTE sieť. V cene je aj potrebné zariadenie. Službu ale nie je možné prenášať.

článok
 

web operátora

Bonus za prenos čísla

 

O2 v tichosti bonus za prenos čísla vo výške 150 eur. Získať môžete zľavu na Paušál vo výške 5 eur mesačne.  

článok

 

 

O2: Dátové paušály, bez minút a SMS

  

Operátor má v ponuke dátové paušály, ktoré obsahujú od 4 do 20 GB. Výška dát závisí aj od toho či máte záujem o nový mobil k programu.

článok

web operátora

Neobmedzený paušál za 20 eur

 

Za 20 eur získate neobmedzené volania, SMS a 0,5 GB balíček dát. Súčasťou je 96-eurová dotácia na mobil. Ak si zariadenie nevezmete, získate 1 GB mesačne.

článok

web operátora

O2 Voľnosť

 

Operátor má v ponuke predplatenú kartu, kde za celý hovor do všetkých sietí zaplatíte 0,10 eura. 1 GB dát stojí 5 eur.

článok

web operátora

„Vykúpenie" z viazanosti u iného operátora

 

Spoločnosť zaplatí zmluvnú pokutu za zákazníkov, ktorí sa rozhodnú prejsť na O2 Paušál alebo O2 Data. Maximálne za vás uhradí 150 eur.

článok

Datahit - prenesenie dát alebo dokúpenie ďalších

 

Ak máte zaplatený dátový balíček a dáta neminiete, s touto službou sa vám automaticky prenesú do ďalšieho mesiaca. Naopak, ak ich miniete, ďalšie sa vám automaticky za poplatok aktivujú

článok

O2 Fér na faktúru

 

Minúta hovoru za 0,13 eura, SMS za 0,06 eura a 1 GB dát za 5 eur. Dá sa tu aktivovať aj cenový strop za jedno euro mesačne. Za služby nezaplatíte viac ako 40 eur.

web operátora

1 GB dát k O2 Voľnosť za 5 eur

 

Operátor ponúka k svojej predplatenej karte O2 Voľnosť 1 GB dát za 5 eur.

článok

web operátora

Domáce ceny hovorov a SMS pre celú EÚ

 

Volania a SMS do všetkých krajín EÚ za rovnakú cenu ako do slovenských sietí. Ponuka sa vzťahuje aj na starší O2 Fér (vrátane balíčkov).

článok

web operátora

Zľavy pre zákazníkov

 

Operátor ponúka viaceré zľavy pre svojich klientov v rámci Extra výhod.

web operátora

Bez roamingu v Česku: Ceny ako doma

 

Operátor nijako neobmedzuje využívanie služieb v Česku. Služby tam využívate ako u nás. Za rovnaké ceny využívate volania, SMS aj internet. 

článok

web operátora

O2 Paušál

 

Mesačný poplatok od 15 do 45 eur. Programy sa líšia podľa toho, čo ponúkajú. Každý balík obsahuje voľné minúty aj internetový balík. K službe získate aj bonus na nákup zariadenia.

web operátora

Denný internet: 250 MB za 50 centov

 

Denný prístup na internet a prenos dát v sieti O2 Slovensko stojí 0,5 eura. Minúť môžete 250 MB za deň. V EÚ môžete bez príplatku minúť 150 MB.

článok

web operátora

O2 Svetový roaming

 

Vo vybraných krajinách mimo EÚ môžete využiť po aktivácii balíka výrazne nižšie ceny za volania a dáta. 

článok

Neobmedzené volania k Modrému paušálu

 

Ak máte najdrahší Platinový paušál, ďalším štyrom známym s Modrým paušálom môžete darovať nekonečné volania.

web operátora


 

Tesco mobile

Víkendové hovory za dobitie kreditu   Ak si dobijete kredit v piatok, získate od operátora výhodu počas najbližšieho víkendu vo forme bezplatných volaní v sieti Tesco mobile. 

článok

 

web operátora

Tisíc minút a SMS za 3,9 eura

 

V ponuke je balíček minút a SMS za 3,9 eura na týždeň. Jednotky platia v SR a EÚ. 

článok

Volania a SMS za 0,039 eura

 

Operátor má predplatenú kartu Bodka s volaniami do všetkých slovenských sietí za 0,039 eura. Rovnakú sumu zaplatíte aj za SMS. Denný internet s 200 MB stojí 0,39 eura.

článok

web operátora

Internetové balíky

 

Poskytovateľ má tri balíky internetu. Najväčší ponúka 3 GB dát a dostupná je aj 4G sieť od O2. 

článok

web operátora


 

Štvorka

Až 4 GB balík dát za využívanie zákazníckej zóny

  Ak si u operátora nastavíte automatickú obnovu balíčkov, operátor vás odmení bonusovými dátami. Každý mesiac môžete získať 1 GB ( spolu maximálne 4GB dát). Pri novších programoch platia aj v EÚ. 

článok

 

web operátora

Paušály Sloboda a dátový balík platia aj v EÚ

  Od júna operátor umožňuje využívať programy Sloboda bez príplatkov v krajinách EÚ. V zahraničí platí aj lacný 2-eurový dátový balík s 1 GB dát, aj keď bez príplatku nemôžete minúť celý objem.  

článok

 

web operátora

Sloboda Data na mesiac zadarmo

  Operátor ponúka k novej karte balíček Sloboda data na mesiac zadarmo. Obsahuje 300 GB dát v 4ke a 1 GB dát v 3G sieti Orangeu. Minúty a SMS nie sú v balíku zahrnuté. 

článok

Paušály Sloboda

 

Programy Sloboda ponúkajú predplatené minúty/SMS a 1 GB dát vo vlastnej sieti a 3G sieti Orangeu. Veľké množstvo dát v 4ke je za príplatok 3 eurá. Balíky sú bez viazanosti.

článok

 

web operátora 

1 GB dát za dve eurá

 

Za dve eurá získate 1 GB dát v sieti 4ka a 3G Orangeu na jeden mesiac. Po vyčerpaní balíka je možná opätovná aktivácia za rovnakých podmienok. Časť z dát platí aj v EÚ.

článok

 

web operátora

1 MB za 1 cent

  

V SR platí klient bez dátového balíčka 1 cent za prenesený megabajt. V krajinách EÚ sa táto suma účtuje bez ohľadu na dátový balík, keďže z neho sa v EÚ neodpočítavajú voľné jednotky.

 

článok

Dátový program s veľa dátami

 

Za 12 eur mesačne získate od februára 300 GB množstvo dát v sieti 4ky a 1 GB dát aj v 3G sieti Orangeu.

článok

web operátora

Volania po 3. minúte zadarmo

 

Pri volaniach do vlastnej siete platíte iba prvé tri minúty. Viac za celý hovor nezaplatíte. Jeho maximálna dĺžka môže byť 120 minút. Ak máte program Sloboda a TO, výhodu môžete využívať až po minutí voľných minút. 

článok

web operátora

Lacné hovory a SMS na Slovensko a do EÚ

 

Volania a SMS v celej Európskej únii ponúka operátor za 0,04 eura. 1 MB dát stojí 1 cent. Za prichádzajúci hovor v EÚ sa neplatí.

článok

web operátora

 

Diskusia 251 Príspevkov