14.9.2018 10:19 | Mobily

Orange a Telekom budú predávať nové iPhony. Poznáme termíny

Apple predstavil nový iPhone
Nové iPhony od Apple. Zdroj: Redakcia

Orange potvrdil, že špeciálne akcie neprídu. Telekom spustí predobjednávky budúci týždeň.

Pozrite si aj:

10 otázok a odpovedí k novým iPhonom - Apple predstavil nový iPhone Xs a Xs Max - iPhone Xr: „Lacný“ iPhone stojí najmenej 849 eur - Nové Apple Watch: Prvé hodinky aj s EKG - Apple ohlásil aktualizácie pre macOS Mojave a tvOS

Mobilní operátori Orange a Telekom zaradia do ponuky mobilných zariadení Apple iPhone Xs a Xs Max v deň oficiálneho začiatku predaja, teda 28. septembra. Potvrdili to redakcii Živé.sk.

Orange bude predávať menší aj väčší iPhone vo verzii so 64 GB a 265 GB vnútornej pamäte. Najväčšia kapacita s 512 GB teda bude chýbať. Neskôr zaradí aj model Xr vo verziách 64 a 128 GB. Opäť nebude k dispozícii najvyšší variant s 256 GB. Termín začiatku predaja operátor bližšie nešpecifikoval.

Veľká súťaž o nový iPhone Xs a iPhone Xs Max s doživotnou zárukou!


Buďte medzi prvými majiteľmi nového iPhone Xs a iPhone Xs Max na Slovensku. Živé.sk pripravilo súťaž o horúce novinky.

Nové iPhony získajú až dvaja z vás – a k tomu aj exkluzívnu doživotnú záruku. Ceny venuje SWISS Service, autorizované servisné centrum.

<<< ZAPOJTE SA DO SÚŤAŽE >>>

Aj Telekom bude predávať iPhone Xs a Xs Max. Nespresnil však, aké pamäťové verzie ponúkne. Rovnako plánuje neskôr predávať aj iPhone Xr.

Ceny, za ktoré budú nové smartfóny dostupné, operátori zatiaľ nespresnili.

V Telekome bude predpredaj

Špeciálne akcie ani polnočný predaj vo vybraných predajniach Orange nechystá. Ceny zverejní až 28. septembra. Telekom sa nevyjadril, či chystá nejaké benefity pre prvých zákazníkov alebo či plánuje polnočný predaj. Informoval ale, že na webe už budúci piatok 21. septembra spustí predobjednávky.

Dva nové iPhony u nás môžete vyhrať aj s doživotnou zárukou.
Čítajte aj Veľká súťaž o nový iPhone Xs a iPhone Xs Max

Informácie o dostupnosti noviniek v ponukách operátorov O2 a 4ka ešte zisťujeme.

Zatiaľ nie je známe, v akých farbách budú nové smartfóny od Apple dostupné na Slovensku v ponukách operátorov. Celosvetovo však iPhone Xs a Xs Max prídu v troch farebných vyhotoveniach – tmavosivom, striebornom a zlatom. Pri iPhone Xr bude na výber dvojnásobný počet farieb, a to čierna, modrá, žltá, červená, „koralová“ a biela (strieborná). Viac odpovedí na základné otázky o novinkách nájdete v tomto článku.

Pozrite si základné informácie o nových iPhonoch Xs a Xs Max na videu:

Diskusia 8 Príspevkov