10.8.2018 10:36 | Mobily

Prvé foto: Nový smartfón Palm má ponúknuť miniatúrny displej

Uvedenie by mohlo nastať už čoskoro.
Uvedenie by mohlo nastať už čoskoro. Zdroj: Palm

Objavili sa prvé obrázky aj informácie ohľadne chystaného telefónu.

Nový smartfón značky Palm, ktorý by mohol byť uvedený v dohľadnej dobe, bude zrejme spadať medzi najmenej tradičné smartfóny so systémom Android v tomto kalendárnom roku. Aspoň tak to vyplýva z prvých únikov.

Zariadenie, známe predbežne pod kódovým označením „Pepito“, by totiž malo ponúknuť (na dnešné pomery) miniatúrny displej. Má mať uhlopriečku 3,3 palca, písal web Androidpolice.com.

Novinka značky Palm. fotogaléria / 3
Novinka značky Palm. Zdroj: Androidpolice.com

Takto kompaktný nový telefón sme tu už dávnejšie nemali. 3,3-palcový LCD displej pritom bude pracovať HD v rozlíšení 720p.

Uvedenie by mohlo nastať už čoskoro.
Čítajte aj Nový smartfón značky Palm môže mať slabinu

Na druhej strane, miniatúrna má byť aj batéria – spomína sa len kapacita 800 mAh. Ďalej majú byť súčasťou základnej výbavy osemjadrový čipset Qualcomm Snapdragon 435, 3 GB operačnej pamäte RAM a 32 GB flash priestoru. Možno pritom budú existovať aj ďalšie prevedenia.

Novinka značky Palm. fotogaléria / 3
Novinka značky Palm. Zdroj: Androidpolice.com

Telefón údajne zamieri primárne do ponuky operátora Verizon. Operačným systémom má byť Android 8.1 Oreo a zariadenie zrejme nedisponuje 3,5mm jackom ani snímačom odtlačkov prstov. Zadný fotoaparát je klasický s LED bleskom.

Diskusia 0 Príspevkov